Engage Days zavírá registrace 30. 9.!

 

Podzimní Engage Days jsou za dveřmi. Celý týden od 9.-13. října budou firmy pomáhat neziskovým organizacím, potažmo jejich klientům, s údržbou zeleně, historických památek nebo nabídnou odbornou pomoc. Pro posledně zmiňovanou možnost  se rozhodla Palata – Domov pro zrakově postižené v Praze 5, pro kterou společnosti Cofidis připraví školení na sociální sítě. Velmi důležité je pro nás fakt, že pomáháme tam, kde je to potřeba, a naše práce je smysluplná,” vysvětluje zapojení do Enagge Days Tereza Helmová ze společnosti Antalis.

Do 9. ročníku se již registrovaly společnosti Axis Communications, Allen & Overy, Tchibo Praha, Mondelez Czech Republic, Allianz, Kooperativa, ČSOB, Plzeňský Prazdroj, E.ON Česká republika, zapojí se také Heineken Česká republika, KPMG Česká republika a další.

Díky zvýšenému zájmu neziskových organizací k využití firemních dobrovolníků, prodlužujeme registrace až do 30. září. Firmy si tak letos mohou vybírat z více než stovky připravených akcí u 35 veřejně prospěšných organizací. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte koordinátorku Engage Days, Lucii Vaňouskovou na vanouskova@byznysprospolecnost.cz nebo tel.: 734 202 558.

Mezinárodní program Engage zastřešuje britská organizace Business in the Community a zapojují se do něj firmy, města, obce, regiony a veřejně prospěšné organizace po celém světě. Ročně podpoří svou komunitu v programu přes 15 000 dobrovolníků napříč všemi kontinenty.

Více na www.zapojimse.cz

 

 
 

Další články

See all posts