MOL Česká republika, s.r.o.

 

MOL_MOMGMOL Česká republika, s.r.o. vznikla 1. 1. 2016 sloučením společností PAP OIL a MOL Retail se společností Slovnaft Česká republika. S 308 čerpacími stanicemi je MOL druhým největším provozovatelem sítě čerpacích stanic na českém trhu. Silnou pozici zastává MOL také v oblasti velkoobchodu, kde patří k vedoucím obchodním společnostem v oblasti distribuce a prodeje motorových paliv a maziv. Ambicí Skupiny MOL v ČR je stát se první volbou pro zákazníky jak v maloobchodě, tak v oblasti velkoobchodu.

V České republice rozvíjí společnost MOL své CSR aktivity primárně pro oblast životního prostředí, kdy ve spolupráci s Nadací Partnerství každoročně vyhlašuje grantový program Zelené oázy, jenž prostřednictvím adresné podpory aktivním komunitám napomáhá navracet zeleň a vodní prvky do urbanizovaného prostoru.

Skupina MOL, jejíž součástí je MOL ČR, se v roce 2016 opětovně stala součástí světového indexu udržitelnosti – Dow Jones Sustainability World Index (DJSWI). Na základě svého výkonu v oblasti udržitelnosti se umístila mezi 15 procenty nejlepších společností světa a je jedinou společností z regionu střední a východní Evropy, která je zahrnutá do tohoto indexu.

Přihlášení člena

informace o členství

Sociální sítě

Newsletter

 
 

Další články

See all posts