Nepropásněte cenu TOP OF 2017!

 

Chová se vaše firma udržitelně? Záleží vám na vašich zaměstnancích, přírodě, místní komunitě? Pak máte šanci uspět v dalším, letos již 14. ročníku nezávislé ceny TOP Odpovědná firma. Podmínkou je zaslat včas do konce července přihlášku.

Není se čeho bát, šance na úspěch jsou vysoké! V loňském roce bylo oceněno 70 % přihlášených firem. Na výběr je téměř desítka kategorií, které pokrývají všechny hlavní oblasti udržitelného podnikání. Účast v cenách TOP Odpovědná firma je zdarma a přihlašovat lze projekty i celkové firemní strategie.

Hlásíte se poprvé nebo potřebujete poradit? Napište na krusinova@byznysprospolecnost.cz.

Cenu vyhlašuje BPS – Byznys pro společnost, největší odborná platforma pro sdílení a šíření principů udržitelného a odpovědného podnikání (CSR) v České republice.

Zaslané přihlášky posoudí odborná nezávislá komise složená ze zástupců komerčního i neziskového sektoru, státní správy, expertů a významných osobností, které se aktivně podílejí na rozvoji odpovědného podnikání v ČR. Všechny kvalitní strategie a projekty budou dle dosažené úrovně oceněny zlatým, stříbrným nebo bronzovým titulem.

Vedle titulu můžete získat i srovnání s ostatními účastníky ceny TOP Odpovědná firma. BPS nabízí všem účastníkům analytickou zpětnou vazbu k projektům či strategiím formou benchmarkingu. Hodnocení slouží i jako podklad pro další rozvoj vašich CSR programů a získání informací o dobré praxi napříč trhem.

Ke stažení:

   

Více k ceně TOP Odpovědná firma

TOP Odpovědná firma 2017 podporují:

Záštita: Senát ČR, PSP ČR, MPSV, MF ČR

Hlavní partneři: Sanofi, Tchibo Praha, Vodafone Czech Republic

Partneři: ČSOB, GSK, KPMG Česká republika, O2 Czech Republic, Plzeňský Prazdroj, Skupina ČEZ, Tetra Pak Česká republika

Hlavní mediální partner: Economia

Mediální partner: Hospodářské noviny, Aktuálně.cz, Deník, Týden, Faktor S, Týdeník Echo

 

 

 

Přihlášení člena

informace o členství

Sociální sítě

Newsletter

Podívejte se

 
 

Další články

See all posts