V pondělí 31. 7. se uzavírá TOP OF

 

Už jste se stačili přihlásit do letošního 14. ročníku prestižní ceny TOP Odpovědná firma? Pokud ne, neváhejte!

Cena je určena malým i velkým firmám, které mají dlouhodobě nastavené CSR projekty, ale i nováčkům, kteří se společenskou odpovědností teprve začínají, ale jdou správným směrem. Ti všichni se mohou zdarma hlásit až do pondělí 31. 7. 2017 na www.odpovednefirmy.cz.

Připraveny jsou strategické, tematické a speciálních kategorie. Postup přihlášení je velice jednoduchý a přehledný.

TIPY JAK USPĚT

1. Zaregistrujte se

Jste nováček? Zaregistrujte se ZDE.

Přihlašovací JMÉNO a HESLO vám pak umožní vyplňovat všechny přihlášky.

2. Vyberte si kategorii a vyplňte formulář

Každá firma se může hlásit do libovolného počtu kategorií, do každé však pouze s jedním projektem. Nejjednodušší je vyplnění přihlášky do projektové kategorie, ale nebojte se, pokud si nebudete vědět rady, rádi vám pomůžeme.

Kromě tradičních ocenění za celkové CSR strategie pro odpovědné velké i malé firmy si můžete zvolit témata, která vám nejvíce sedí a jimž se hodně věnujete. Jsou mezi nimi například tyto oblasti:

  • Máte inovativní projekt nebo jen pouhý nápad, který se nebojí vybočit ze zavedených postupů a standardních aktivit firmy? Prozkoumejte kategorii Počin roku, cena společnosti ČSOB
  • Snižujete negativní dopad své činnosti na životní prostředí? Nejlépe když zvolíte kategorii Leader v životním prostředí, cena společnosti Tetra Pak Česká republika
  • Rozvíjíte a podporujete místní komunitu a zaměřujete se na řešení aktuálních problémů? Mrkněte na kategorii Společensky prospěšný projekt
  • Podporujete strategicky diverzitu pracovních týmů? Pak jste vhodným uchazečem v rámci kategorie Diverzita, cena společnosti GSK
  • … a mnohé další možnosti.

Formulář lze uložit on-line a vracet se k jeho vyplňování později. Lze ho také stáhnout ve wordu a vyplňovat jej takto v PC. Finální obsah formuláře pak stačí jen zkopírovat do jeho on-line verze.Tuto variantu doporučujeme – nemusíte se tak bát, že ztratíte svá data.

Hlásíte se poprvé nebo potřebujete poradit? Napište na krusinova@byznysprospolecnost.cz.

3. Nezapomeňte odeslat

Finální verzi přihlášky odešlete kliknutím na tlačítko Uzavření / Uložení/ Odeslání.

Všechny kvalitní strategie a projekty budou dle dosažené úrovně vyznamenány zlatým, stříbrným nebo bronzovým titulem. Vedle ocenění můžete získat i srovnání s ostatními účastníky ceny TOP Odpovědná firma. BPS nabízí všem účastníkům analytickou zpětnou vazbu k projektům či strategiím formou benchmarkingu. Hodnocení slouží i jako podklad pro další rozvoj vašich CSR programů a získání informací o dobré praxi napříč trhem.

Cenu vyhlašuje BPS – Byznys pro společnost, největší odborná platforma pro sdílení a šíření principů udržitelného a odpovědného podnikání (CSR) v České republice.

Zaslané přihlášky posoudí odborná nezávislá komise složená ze zástupců komerčního i neziskového sektoru, státní správy, expertů a významných osobností, které se aktivně podílejí na rozvoji odpovědného podnikání v ČR.

Ke stažení:

   

Více k ceně TOP Odpovědná firma

TOP Odpovědná firma 2017 podporují:

Záštita: Senát ČR, PSP ČR, MPSV, MF ČR

Hlavní partneři: Sanofi, Tchibo Praha, Vodafone Czech Republic

Partneři: ČSOB, GSK, KPMG Česká republika, O2 Czech Republic, Plzeňský Prazdroj, Skupina ČEZ, Tetra Pak Česká republika

Hlavní mediální partner: Economia

Mediální partner: Hospodářské noviny, Aktuálně.cz, Deník, Týden, Faktor S, Týdeník Echo

 

 

 

Přihlášení člena

informace o členství

Sociální sítě

Newsletter

 
 

Další články

See all posts