14. ročník cen TOP OF je ve své polovině

 

Odbornou porotu složenou ze zástupců podnikatelské sféry, expertů na CSR, zástupců významných institucí, úřadů a médií teď čeká nelehký úkol, zhodnotit přihlášené strategie i projekty od téměř sedmdesátky malých i velkých firem.

TOP Odpovědná firma (TOP OF) je jednou z nejprestižnějších cen za trvale udržitelné podnikání v České republice. Porota posuzuje především celkovou koncepci strategií, inovativnost projektů a systematický přístup k trvalé udržitelnosti.

Přihlášky jsou rozděleny do deseti kategorií, zaměřených například na podporu klíčových celospolečenských témat, rozvoj diverzity ve firmě či zapojování zaměstnanců do pomoci veřejně prospěšnému sektoru. V září se navíc otevřou pro širokou veřejnost nominace v kategoriích Odpovědný leader 2017, cena společnosti O2 Czech Republic a Cena veřejnosti TOP Odpovědná firma.

Systém ocenění je stejný jako v předchozích letech. Všechny kvalitní strategie a projekty budou dle dosažené úrovně oceněny zlatým, stříbrným, či bronzovým titulem. Přihlášené firmy mají možnost navíc získat i analytickou zpětnou vazbu, která v daném podniku může přispět k dalšímu rozvoji CSR aktivit.

Slavnostní vyhlášení výsledků cen TOP Odpovědná firma se uskuteční v rámci galavečera v říjnu v Praze.

Cenu TOP Odpovědná firma 2017 podporují:

Záštita: Senát ČR, PSP ČR, MPSV, MF ČR

Hlavní partneři: Sanofi, Tchibo Praha, Vodafone Czech Republic

Partneři: ČSOB, GSK, KPMG Česká republika, O2 Czech Republic, Plzeňský Prazdroj, Skupina ČEZ, Tetra Pak Česká republika

Hlavní mediální partner: Economia

Mediální partner: Hospodářské noviny, Aktuálně.cz, Deník, Týden, Faktor S, Týdeník Echo

Více na www.odpovednefirmy.cz

 
 

Další články

See all posts