Platforma Byznys pro společnost organizuje ve spolupráci s britským partnerem Business in the Community již 7. ročník mezinárodního dne firemního dobrovolnictví Give & Gain Day 2017. Letos se v České republice tato významná akce uskuteční 19. května.

Give & Gain Day je celosvětovým svátkem firemního dobrovolnictví, je to příležitost pro spolupráci, pomoc, dobrý skutek ze strany firem ve prospěch místních komunit. Za 6 let se do Give & Gain Day v České republice zapojilo celkem 4 400 firemních dobrovolníků, kteří odpracovali 35 100 hodin práce pro veřejně prospěšné instituce. Těšíme se, že se přidáte a přispějete svojí pomocí v tento významný den i vy.

Přihlášky můžete posílat nejpozději do 31. března koordinátorce Give & Gain 2017 Dominice Herdové na e-mail: herdova@byznysprospolecnost.cz.

Byznys pro společnost jako platforma odpovědných firem dlouhodobě zajišťuje a vytváří podmínky pro akce firemního dobrovolnictví po celé České republice.

Další informace naleznete zde.

Iniciátorem Give & Gain Day je na mezinárodní úrovni náš partner – Business in the Community. Mediální partner Faktor S a časopis Týden.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts