Allen&Overy, organizační složka

 

Allen & Overy je jednou z předních mezinárodních právních praxí světa. Naše stále se rozšiřující síť 45 kanceláří ve 32 zemích pokrývá Evropu, Asii, Pacifik, Blízký východ, Severní a Jižní Ameriku a Afriku.

Celosvětové i místní programy naší společenské odpovědnosti stavíme na těchto principech:

Globální praxe – globální odpovědi: snažíme se využívat naše globální pokrytí tak, abychom mohli sdílet své schopnosti, zdroje a energii s těmi, kterým nejvíce prospějí.

Přístup ke spravedlnosti: prostřednictvím neziskových organizací poskytujeme bezplatné právní poradenství těm, kteří si ho nemohou dovolit.

Přístup ke vzdělávání a zaměstnání: věříme, že je důležité umožňovat mladým lidem rozvíjet svůj potenciál bez ohledu na sociální zázemí, ze kterého vycházejí. Proto se účastníme programu „New job – new life“, skrze který nabízíme pracovní příležitosti mladým lidem z dětských domovů. Dále dlouhodobě a úzce spolupracujeme se studentským spolkem ELSA ČR a pořádáme každoročně soutěž esejí na aktuální právní téma „Essay competition“. To vše s cílem podporovat studenty v rozvoji jejich schopností a ve zvyšování jejich ambicí.

Pomoc místním komunitám: aktivně se zapojujeme do množství lokálních charitativních projektů, abychom pomáhali nemocným, zranitelným a sociálně znevýhodněným spoluobčanům.

Více o naší společenské odpovědnosti viz zde.

 

 

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts