Byznys pro společnost povede Daniela Němcová

 

Novou ředitelkou Byznysu pro společnost se od září stala Daniela Němcová, která má bohaté zkušenosti z oblasti strategické komunikace a CSR. Řídila korporátní komunikaci a marketing ve velkých společnostech, jakými jsou například Česká televize či České aerolinie. V České televizi zaštitovala také celkovou strategii i reporting společenské odpovědnosti, spolupráci s neziskovým sektorem nebo dárcovské sbírky jako Pomozte dětem a Adventní koncerty.

Daniela Němcová chce zejména navázat na úspěšné programy Byznysu pro společnost, jako je TOP Odpovědná firma nebo Charta diverzity, rozvíjet spolupráci členských firem a podpořit komunikaci udržitelného podnikání u nás. Podle ní nabízí Byznys pro společnost unikátní programy a měřitelné nástroje firmám, které vnímají potřeby svých zaměstnanců, zajímá je, jaký má jejich podnikání vliv na společnost nebo například hledají způsoby neutralizace dopadu své činnosti na životní prostředí. A jsou to často právě firmy z aliance Byznys pro společnost, které jsou ve svých odvětvích průkopníky tolik potřebných změn.

„Byznys pro společnost vnímám jako unikátní platformu špičkových odborníků a racionálních leaderů, kteří usilují o pozitivní posun ve společnosti a cestu udržitelného a odpovědného rozvoje vnímají jako tu jedinou možnou. Chceme i nadále inspirovat firmy všech velikostí, poskytnout jim dostatečný prostor pro sdílení na nejrůznějších platformách a také iniciovat systematické a legislativní změny, které povedou ke zlepšení kvality života zaměstnanců, komunit a celé společnosti. Naším cílem je, aby toto společné úsilí vedlo k ozdravení prostředí, ve kterém žijeme,“ říká Daniela Němcová.

Daniela přináší do Byznysu pro společnost nejen bohaté zkušenosti a hlubokou znalost firemního prostředí i veřejně prospěšné agendy, ale také osobní přesvědčení, že udržitelnost je klíčovou budoucí hodnotou nejen pro firmy, ale pro celou společnost,“ komentuje zakladatelka Byznysu pro společnost Pavlína Kalousová. „Jsem ráda, že může po mě převzít štafetu v úspěšně nastavených projektech a pozici nejvýznamnější platformy firem rozvíjejících udržitelnost a diverzitu“, dodává Kalousová.

Kromě působení v komunikaci se Daniela zaměřuje na Initiative Leadership a v rámci rozvoje nových projektů usiluje vždy o dlouhodobý efekt. Volný čas tráví nejraději v přírodě v horách, s rodinou a pravidelně sportuje.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts