Podpořit kulturní dědictví a památky a zvelebit místní region a prostředí v rámci Engage Days 2016, které organizuje platforma Byznys pro společnost, se už rozhodlo téměř 30 firem. Vybírat si mohou z více než 90 připravených dobrovolnických akcí. Samotní firemní dobrovolníci mají nyní k dispozici na 4032 vytvořených volných míst. Možnost registrovat svou firmu na akci trvá do 15. 9. 2016.

ENGAGE

Nabídka osmého ročníku Engage Days 2016

Téma kulturního dědictví a památek patří ve firemním dobrovolnictví k dlouhodobě opomíjené oblasti, která však stojí za povšimnutí. Z tohoto důvodu Engage Days 2016 nabízí firmám kvalitně zorganizované akce v oblasti podpory kulturního dědictví a památek po celé České republice. Dále je možné zaměřit se na spolupráci s místními sdruženími, obcemi a městy s cílem podpořit kvalitu života na místní úrovni.  Nejvíce projektů se týká oblasti ekologie a zvířat (33 %), dále pak sociálního zaměření (28 %), regionálního a komunitního rozvoje (24 %), dětí a mládeže (8 %) a seniorů (7 %).

Mezinárodní program Engage zastřešuje britská organizace Business in the Community a zapojují se do něj firmy, města, obce, regiony a veřejně prospěšné organizace po celém světě. Ročně podpoří svou komunitu v programu Engage přes 15 000 dobrovolníků napříč všemi kontinenty.

Engage Days dlouhodobě zajišťuje a organizuje v ČR platforma Byznys pro společnost, která realizuje největší programy firemního dobrovolnictví u nás pod hlavičkou portálu Zapojímse.cz.

Registrujte svou firmu do programu Engage Days 2016 nejpozději do 15. 9. 2016.

Pro více informací prosím kontaktujte Evu Martiníkovou, koordinátorku Engage Days 2016

Email: martinikova@byznysprospolecnost.cz; tel.: 602 374 137

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts