Fashion Arena Prague Outlet

 

Fashion Arena Prague Outlet je obchodní centrum otevřené pod širým nebem nabízející 200 mezinárodních i domácích značek se slevami od 30 -70% každý den. Fashion Arena je současně nejúspěšnější Český outlet patřící do rodiny VIA Outlets s 11 centry v 8 Evropských zemích od severu k jihu. VIA outlets je nejrychleji rostoucí prémiovou, outletovou společností na Evropském trhu posledních let.

Ve VIA Outlets si uvědomujeme, že jednotlivé značky, tedy nájemníci jednotlivých outletů jsou základem podnikání všech VIA outletů, a proto je péče o ně zásadním klíčem k jakémukoliv úspěchu. Udržitelnost pak hraje zásadní a prvotní roli v náhledu na všechny budoucí i současné projekty.

Chceme porozumět očekáváním, potřebám a obavám každého, kdo je přímo nebo nepřímo zapojen do toho, co děláme. To znamená pravidelně spolupracovat s našimi klíčovými zúčastněnými stranami, včetně zákazníků, místních komunit, investorů, zaměstnanců, dodavatelů a vlády, abychom lépe porozuměli širším sociálním, ekonomickým a environmentálním sítím, jejichž jsme součástí, a nakonec je i doplňovali.

Za tímto účelem jsme vyvinuli politiku, která prokazuje naši oddanost, transparentnost a odpovědnost vůči všem našim zúčastněným stranám. Ve VIA Outlets jsme hrdí na naši značku a hodnoty, které reprezentujeme. Ve výsledku se snažíme prosazovat naše hodnoty prostřednictvím účinných politik založených na pozitivním zapojení a otevřené komunikaci.

Fashion Arena Prague Outlet je mimo jiné aktivity hrdým podporovatelem Klokánku v pražských Štěrboholech nebo sociálního podniku Gule.

Jedním ze zásadních dlouhodobých projektů je edukace a komunikace v rámci čtyřech stanovených pilířů složených ze zákazníků, lokální komunity, zapojených nájemníků a udržitelné budovy.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts