Gender equality in the digital age: a task for Europe. Combating gender-based cyber-violence

 

Dne 29. listopadu proběhne v prostorách hotelu Mama Shelter Prague prezenčně, a zároveň i online, konference pořádaná Úřadem vlády České republiky.

Vážení signatáři a členové,

Rádi bychom vás pozvali na konferenci pořádanou Úřadem vlády České republiky na téma „Gender equality in the digital age: a task for Europe. Combating gender-based cyber-violence“, která se bude konat dne 29. listopadu od 10:00 do 16:00 hodin také online. Konference bude zaměřena na sdílení zkušeností evropských zemí v oblasti prevence a postihu on-line forem genderově podmíněného násilí.

Fyzicky proběhne konference v prostorách hotelu Mama Shelter Prague na adrese Veletržní 20, Praha 7. On-line proběhne prostřednictvím platformy Webex. Konference proběhne v anglickém jazyce.

Bližší informace a registrační formulář je možné nalézt pod tímto odkazem: https://www.tojerovnost.cz/cs/conference-gender-equality-in-the-digital-age-a-task-for-europe-combating-gender-based-cyber-violence/.

Průběžné informace je také možné sledovat na facebookové události: https://www.facebook.com/events/808859900225087.

V případě Vašeho zájmu se registrujte prostřednictvím registračního formuláře do 18.11.2022 (kapacita pro fyzickou účast je omezená). V případě zájmu o bližší informace je možné kontaktovat Zuzanu Andresku (andreska.zuzana@vlada.cz).

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts