Give & Gain Day – zapojte se

 

Celorepublikový den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day se blíží a my jsme se rozhodli posunout konečný termín pro přihlašování firem. Až do 30. dubna mohou firmy hlásit své zaměstnance a dopřát jim jedinečný zážitek spojený s pomocí nejpotřebnějším. Cílem této iniciativy je darovat a získat. Dobrovolníci darují svůj čas, energii a nápady, jejich firma jim daruje možnost pomáhat jeden den v rámci pracovní doby. Odměnou jim bude nejen dobrý pocit z cílené pomoci, ale i poznatky o jejich komunitě, nový pohled na svět a načerpání inspirace.

Připojte se k firmám jako

  • Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
  • Kinstellar, s.r.o.
  • Sodexo Pass Česká republika a.s.
  • Procter & Gamble – Rakona s.r.o.
  • Commerzbank AG
  • Axis Communications s.r.o.
  • Allen & Overy LLP

a mnoha dalším a dopřejte i svým zaměstnancům jeden den, který stráví se svými kolegy v jedné z neziskových organizací užitečnou a tolik potřebnou aktivitou. Umožněte jim poznat svou komunitu, podpořit organizace v okolí a jejich klienty a prohloubit vztahy v kolektivu společně stráveným časem.

S útlumem veřejného života kvůli pandemii přišel také útlum pomoci neziskovým organizacím, které se ocitly ve velmi složité situaci a dobrovolnická pomoc je pro ně teď důležitější než kdy předtím. Samozřejmostí je organizace akcí za dodržování veškerých vládních a hygienických opatření.

Letošního 11. ročníku Give & Gain Day se jako patronka dobrovolnického programu zúčastní i Světlana Witowská z ČT. Připojte se také a pomozte tam, kde je to opravdu potřeba.

Letošní ročník Give & Gain Day se odehraje 11.června 2021.

JAK SE ZAPOJIT

Bude-li mít Vaše firma zájem zapojit se, či pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat Annu Donovalovou, donovalova@byznysprospolecnost.cz. Prostřednictvím portálu Zapojimse.cz poskytneme dobrovolníkům možnost výběru z desítek veřejně prospěšných organizací a jimi vypsaných akcí různých zaměření ve všech krajích ČR, kde Vaši pomoc a zájem uvítají a ocení! Registrace a přihlášky firem probíhají do 30. dubna. Pro registraci a následnou fakturaci budeme potřebovat znát Vámi objednaný počet dobrovolníků a nejlépe i město, kde se chcete zapojit. Přihlašování dobrovolníků na dobrovolnické akce začne 3. května v 10:00.

Neváhejte a zapojte se!

 
 

Další články

See all posts