Give & Gain Day

 

Den plný prožitků, které mají smysl…
Den, kdy Vaši firmu veřejnost začne vidět jinýma očima…

Registrace je uzavřena a již jen několik týdnů zbývá do odstartování 6. ročníku Give & Gain Day, který je vizitkou síly a potenciálu firemního dobrovolnictví. Právě dne 13. května 2016 společnými silami vytvoříme celosvětovou soudržnost, která nezná hranic. Jsme rádi, že i v České republice můžeme pomáhat a být součástí tradičních hodnot vyspělých zemí. A bez Vašich podaných rukou by to nešlo!

AKTUÁLNĚ:

  • Již 37 přihlášených firem!
  • Ze všech registrovaných společností se 9 z nich zúčastní poprvé (Rossmann, Sephora, Agrofert, Stäubli Systems, Hafele Czech & Slovakia, Personal Connect, Zenova Services, Merck, česká pobočka FNZ (UK) Ltd.)!
  • Přes tisíc dobrovolníků (1150 k dnešnímu datu) se nemůže dočkat dne 13. května!
  • Více než 80 neziskových organizací se na Vaše zapojení těší a toto číslo průběžně narůstá!

V jediný den dokážeme společně transferovat intelektuální know-how, talent, schopnosti a především zkušenosti z byznysu do neziskové sféry.  Jen v České republice se v minulém roce zapojilo téměř 950 dobrovolníků z 34 firem, kteří společnými silami podpořili více než 90 veřejně prospěšných organizací. V rámci celého světa se tohoto mezinárodního projektu v roce 2015 zúčastnilo 36 zemí s 32 tisíci dobrovolnými nadšenci!

Všichni zaměstnanci, které firmy v tento den na podporu Give & Gain uvolní, budou mít svým zaměstnavatelem hrazenu mzdu v plné výši. A na videu z minulého ročníku si nelze nevšimnout jejichnadšení a objemu vyzařované energie, neboť se zasadili o dobrou věc. Právě tak neskutečnou sílu dokáže tento DEN mít! Neziskovému sektoru můžete pomoci jak manuálně, tak intelektuálně. Svým zaměstnancům tak umožníte strávit den společně s ostatními dobrovolníky z jiných firem a to dobročinnou aktivitou, v rámci které se posílí pracovní kolektiv i vazby mezi firmami.

Kterou neziskovku podpoříte, je pouze na Vás! Často se v rámci jediné firmy zapojí hned několik týmů, které pomáhají na různých projektech. Na Vaši pomoc čekají nejenom děti v dětských domovech, senioři v domovech důchodců, ale také zvířata v zoologických zahradách, nevysazené stromečky v lesních školkách, znečištěné břehy potoků a další projekty, na které můžete nahlédnout a vybrat si z naší e-databáze.

Neziskové organizace mají však omezenou kapacitu, proto s výběrem neotálejte zvláště, máte-li zájem pracovat ve větší skupině, spolu nebo na konkrétním projektu.

Registrace začínají 12.4.2016 v 11 hodin a končí 3.5.2016 v 17 hodin.

Každým rokem se dobrovolnická základna, a tedy i naše společné srdce, zvětšuje. Jen za pět let se dne Give & Gain  v České republice zúčastnilo 3.200 vyslanců dobré vůle,  kteří svými 25,5 tisíce hodin práce podpořili neziskový sektor hodnotou v přibližné částce 4.000.000,- Kč!

V případě dotazů kontaktujte koordinátorku tohoto projektu, paní Kláru Švandovou emailem na svandova@byznysprospolecnost.cz, nebo telefonicky na mobil: 734 233 739

Těšíme se na Vás!
Váš

Byznys pro společnost

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts