Již 715 firemních dobrovolníků chce svou drobnou prací přispět k velké pomoci

 

BITC_GiveAndGain 2016_Magenta on whiteJiž 715 firemních dobrovolníků z 31 společností a úřadů městských částí se zaregistrovalo na letošní ročník mezinárodního dne firemního dobrovolnictví Give & Gain Day 2016. A další přibývají každým dnem.

Pomáhat se bude po celé České republice a již dvě třetiny  ze 120  dobrovolnických akcí, které Byznys pro společnost pro firemní dobrovolníky připravil, jsou obsazeny.

A kdo bude letos pomáhat? Společnosti Novartis (60), ČEZ (42) či AEGON (33) patří zatím mezi ty, které na letošní firemní dobrovolnický den posílají nejvíce svých zaměstnanců. Narůstající  zájem jsme také zaznamenali ze strany firem Tchibo Praha, Antalis a Johnson&Johnson Consumer. Zapojí se i Městská část Praha 4, kde bude firma Zenova pomáhat nasazenou technikou s úpravou zeleně a estetizací veřejného prostoru.

Pokud jste se ještě nestihli registrovat, neotálejte a vyberte si „svoji“ veřejně prospěšnou organizaci. Každým dnem ubývá možností na zapojení se. V pondělí 3. 5. 2016 se registrace uzavírají. Vše naleznete na největším portále firemního dobrovolnictví u nás www.zapojimse.cz.

 

Byznys pro společnost je národním partnerem Business in the Community – iniciátora Give & Gain Day na mezinárodní úrovni.

1455009214_5 (1)

 

 

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts