Konference UP! O odpovědném a udržitelném podnikání

 

Současné zahraniční i české trendy v odpovědném podnikání, včetně konkrétních příkladů z řad velkých i menších firem, panelové diskuse i praktické workshopy, to vše přinese konference UP!, kterou společně 9. listopadu pořádá Byznys pro společnost a Economia.

Konference je příležitostí pro CSR, HR a další profesionály seznámit se s trendy letošního a příštího roku pro oblast CSR. Mezi tématy, která se budou diskutovat na panelech najdeme modely CSR, od paralelních CSR projektů a nadšenectví k profesionální CSR strategii, jak integrovat do řízení firem či jak pracovat s tématem odpovědnosti vůči zaměstnancům. Odpovědné podnikání je také provázáno s oblastí HR, diverzity a inkluze, což zejména v současné situaci na trhu práce začíná hrát významnou roli. V neposlední řadě se konference dotkne i tématu udržitelného podnikání či cirkulární ekonomiky.

Neméně zajímavé budou i workshopy konference. První na téma zapojování zaměstnanců či expertní dobrovolnictví přinese zahraniční příklady i českou zkušenost a druhý, zaměřený na komunikaci odpovědnosti zase, jak přistupovat k brandingu a komunikaci CSR ve firmách.

Na konferenci vystoupí jak zahraniční hosté z renomovaných CSR institucí, jako CSR Europe, CSR Netherlands nebo Business in the Community z Velké Británie. Z českých příkladů zase uslyšíme například Skupinu ČEZ, KPMG, Staropramen, ČSOB, Hilton Prague, Mondelez, IBM, pojišťovnu Kooperativa, Hospodářské noviny, agenturu Cocoon a další.

Podrobný program a registrace zde. Pokud jste členem BPS a chcete získat slevu 30 %, nebo samostatně informace k workshopu, kontaktujte Ivu Macháčkovou na email: event@byznysprospolecnost.cz

Více o programu také zde.

Generálním partnerem je Skupina ČEZ, dalšími partnery jsou Microsoft, Staropramen, ČSOB, Nizozemská ambasáda v Praze.

Konference se koná pod záštitou předsedy vlády Bohuslava Sobotky, místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka, ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřího Dienstbiera a ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts