Kooperativa pojišťovna, a. s. , Vienna Insurance Group

 

Jsme jedním z lídrů pojistného trhu v České republice. Jsme univerzální pojišťovnou. Klientům nabízíme širokou škálu produktů i ucelený sortiment služeb. Ve svém portfoliu máme neživotní a životní pojištění pro občany i pestrý výběr produktů pro malé, střední a také velké podnikatele.

Jsme součástí velké mezinárodní skupiny VIG, která působí ve 23 evropských zemích. Klientům jsme k dispozici po celé České republice na více než 300 obchodních místech. Odborná veřejnost nám udělila prestižní titul Pojišťovna roku 2008, 2009 i 2010.

Kooperativa je na českém trhu pověstná kvalitní péčí o klienty a jejich potřeby. Nabízíme sjednávání pojištění on-line, přehledné a srozumitelné produkty, které lze přizpůsobit přáním klientů, bezproblémový, rychlý a komplexní servis. Klíčová je pro nás především rychlá likvidace pojistných událostí.

V oblasti CSR se soustřeďujeme na tři základní oblasti:
PREVENCE
HENDIKEP
TRVALE UDRŽITELNÝ ROZVOJ.
Od roku 2003 podporujeme obecně prospěšnou společnost Pomocné tlapky, která vychovává a cvičí asistenční psy pro osoby s tělesným a kombinovaným hendikepem.
Vzhledem k celorepublikovému působení naší společnosti se soustředíme především na pomoc v regionech.
V roce 2009 jsme velmi úspěšně zahájili program firemního dobrovolnictví, který jsme nazvali Den pro lepší život a do kterého se již v prvním roce zapojilo více než 10% zaměstnanců.
V roce 2011 se přestěhuje naše centrála do nové „zelené budovy“.

Přihlášení člena

informace o členství

Sociální sítě

Newsletter

 
 

Další články

See all posts