Letní setkání odpovědných firem v „Chytrém výčepu“

 

Byznys pro společnost Vás srdečně zve na další akci v rámci programu Odpovědné a inovativní Česko: 

„Letní setkání odpovědných firem v „Chytrém výčepu“

Můžete se těšit na networkingové setkání v „Chytrém výčepu Plzeňského Prazdroje“ zejména pro členy aliance Byznys pro společnost a signatáře Charty diverzity. Setkání bude příležitostí pro sdílení best practice v inovacích pro udržitelnost mezi odpovědnými firmami! Projekt Chytrý výčep představuje unikátní a inovativní způsob, jak šetřit vodou a energiemi a snižovat uhlíkovou stopu v průběhu čepování piva.

Setkání bude současně jedinečnou příležitostí pro sdílení zkušeností a inovativních praxí dalších odpovědných firem, jak v rámci výroby a dalších činností účinně šetřit vodou, materiály či energiemi a snižovat tak celkovou uhlíkovou stopu nejen v rámci firmy, ale i napříč dodavatelskými řetězci.

Součástí programu bude oběd v Chytrém výčepu spojený pak následně prezentací projektu a společnou debatou a sdílením dobrých praxí. Pro zájemce bude poté připravena prohlídka Pivovaru, v rámci, které můžeme pokračovat i v další odborné debatě. Na závěr je připraven i neformální networking účastníků a účastnic s malým občerstvením.

Kdy: 20. 6. 2024

V čase: 11:00 – 15:00 hodin

Kde: Areál Plzeňského Prazdroje, U Prazdroje 64/7. Plzeň 301 00

Počet účastníků: 30-40 osob

Forma setkání: Prezenční

Registrace 

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts