Letní setkání signatářů Charty diverzity

 

Tento týden jsme zahájili novou tradici našich networkingových setkání a uspořádali jsme Letní setkání signatářů Charty diverzity. Součástí programu bylo i ocenění signatářských firem, které se účastnily měření Indexu diverzity 2021, a představení plánů a aktivit Byznysu pro společnost na druhou polovinu roku. Podrobný program akce naleznete zde.

Event byl milou příležitostí ke společnému setkání v rámci komunity signatářů Charty diverzity a ke vzájemnému sdílení zkušeností a networkingu. Věnovali jsme se i Indexu diverzity 2021 a jak potvrdily výsledky indexu, signatáři Charty diverzity představují leadership v aktuálních trendech a inovacích na trhu práce.

Setkání zahájil svým úvodním projevem Jaromír Staroba, Prague Capability Center Director z firmy Anheuser-Busch InBev, která se ujala laskavé role hostitele celé akce. K účastníkům a účastnicím akce pak promluvila velvyslankyně státu Izrael v České republice J. E. Anna Azari, která přijala naše pozvání. Paní velvyslankyně je velice aktivní na poli diverzity i v České republice a angažuje se zejména v tématech podpory postavení žen ve společnosti, čemuž i věnovala část svého proslovu.

Pak jsme se v programu znovu vrátili k Indexu diverzity 2021, který je unikátním „ukazatelem“ toho, jak firmy nastavují, řídí a rozvíjí diverzitu a inkluzi ve firemní kultuře. Je také vodítkem a inspirací pro ostatní zaměstnavatele a zachycuje „best practice“ pro nastavení managementu diverzity na českém trhu práce. Index představuje společnou reflexi a výkladní skříň nejlepší praxe společností a firem hlásících se k Chartě diverzity. Více informací o Indexu diverzity zde.

Na setkání jsme ocenili signatářské firmy, které se měření Indexu diverzity účastnily, za jejich aktivní přístup a celkové výsledky.

V závěru programu, v jeho kulturní části, pak vystoupila americká bluesová zpěvačka Juwana Jenkins.

Děkujeme signatářům Charty diverzity za prosazování a rozvoj diverzity a inkluze a přejeme vám všem hezké léto! Těšíme se už brzy na další spolupráci a na viděnou.

FOTOGRAFIE Z AKCE

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts