MONETA Money Bank, a.s.

 

logo_moneta_money_bank
Aktivity společenské odpovědnosti a udržitelnosti jsou nedílnou součástí strategie MONETA Money Bank. Pomáháme v rámci grantového Programu podpory potřebných a dobrovolnického programu MONETA Dobrovolníci.

V roce 2017 banka v rámci grantového programu podpořila 21 organizací a jejich 22 projektů částkou 1,05 miliónu Kč. Grantová komise, která zasedá třikrát do roka a skládá se ze zaměstnanců MONETA, při svém rozhodování zvažuje dosah a udržitelnost daných projektů.

V rámci firemního dobrovolnictví v roce 2017 odpracovali zaměstnanci banky a jejich rodinný příslušníci a přátelé 4 907,5 dobrovolnických hodin a svou prací podpořili 43 organizací. Zorganizovali 113 dobrovolnických akcí, kterých se zúčastnilo 236 zaměstnanců a 121 jejich rodinných příslušníků a přátel. Za dobrovolnické aktivity banka v rámci 14. ročníku ocenění TOP Odpovědná firma obdržela zlatý certifikát v kategorii Nejangažovanější zaměstnanci 2017. Toto ocenění vyzdvihuje nejzajímavější aktivity na poli trvale udržitelného a odpovědného podnikání.

Chceme, aby MONETA Money Bank byla bankaproneslysici.cz, jejich rodiny a přátele bankou, kterou si vyberou na prvním místě.

V rámci trvale udržitelného rozvoje se banka stala první společností v České republice, která se oficiálně rozhodla do pěti let vyměnit všechny služební vozy za elektromobily.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts