Novoroční setkání Byznysu pro společnost s členskými a signatářskými firmami

 

Obnovili jsme tradici našich novoročních setkání, přerušenou pandemií covidu. Ve středu 1. 2. 2023 jsme se neformálně setkali v co–workingovém centru Pracovna s našimi členskými firmami aliance Byznys pro společnost a signatáři Charty diverzity. Děkujeme za Vaši účast a zájem, a jsme moc rádi, že jsme se mohli s vámi při této příležitosti potkat. 

Na setkání jsme představili některé nové členy a členky týmu BPS, představili jsme naše plány a eventy na celý rok 2023 včetně ústředního motta pro všechny aktivity v roce 2023: „Diverzita, Udržitelnost, Partnerství.“

>> Plán akcí na rok 2023 <<

Představili jsme novinky, a to zejména networkingové formáty Diversity Café a Sustainability Café, jako nové benefity pro členy a signatáře s cílem dalšího posílení networkingu a partnerství pro sdílení best practice mezi členy a signatáři.  

Představili jsme také nový otevřený analytický nástroj Diversity Compass vyvinutý v rámci projektu Diversity&Inclusion MasterClass určený na podporu nemalé skupinu zaměstnavatelů s doposud malými zkušenostmi v diverzitě a inkluzi na českém trhu práce.

Neformálně jsme si pak povídali, a nejen o plánovaných akcích a aktivitách, o udržitelnosti, odpovědnosti, diverzitě, inkluzi…, připili jsme si na zdraví a na dobrý nový rok 2023, který tak nadějně začal.

Děkujeme všem „našim členským a signatářským firmám“ za podporu a spolupráci. Děkujeme Vám za Váš trvalý a odpovědný přístup k byznysu, a za to, že jste součástí unikátní komunity firem a společností, která vytrvale a postupně mění trendy na českém trhu práce.

Těšíme se s Vámi na spolupráci při dalších společných aktivitách v roce 2023.

>> FOTOGALERIE ZDE <<

Evropská unie
Financováno z programu Evropské unie
Právo, rovnost a občanství

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts