O cenu TOP Odpovědná firma 2016 se uchází na 70 firem

 

O prestižní cenu TOP Odpovědná firma 2016 se uchází přes 100 projektů a strategií ze zhruba 70 firem. Tento počet však není konečný. V září se otevřou nominace na Ceny veřejnosti, na nichž Byznys pro společnost spolupracuje s vydavatelstvím Economia.

Lidé mohou na portále iHned.cz nominovat jak vlastní firmu, tak projevit své sympatie k přihlášeným účastníkům. Hlasování v kategorii TOP ODPOVĚDNÝ LEADER 2016 a TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA – CENA VEŘEJNOSTI VYDAVATELSTVÍ ECONOMIA startuje 29. 8. a bude pokračovat až do konce září. Slavnostní vyhlášení se uskuteční v rámci galavečeru v pražské La Fabrice 19. 10. 2016.

TOP Odpovědná firma je jednou z nejprestižnějších cen za trvale udržitelné podnikání v České republice. Jednotlivé přihlášky jsou letos členěny do 10 kategorií, zaměřených například na podporu klíčových celospolečenských témat, rozvoj diverzity či přístup k zaměstnancům. Úspěšná společnost může získat ocenění na úrovni bronzové, stříbrné či zlaté pozice.

Ceny TOP Odpovědná firma 2016 podporují:

Partneři:

Plzeňský Prazdroj, ČSOB, GSK, Microsoft Česká republika, Skupina ČEZ, Tetra Pak Česká republika a Tchibo Praha.

Záštita:

Úřad vlády ČR, Poslanecká sněmovna PČR, Senát PČR, ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier, Ministerstvo financí, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Zastoupení Evropské komise v ČR.

Hlavní mediální partner: Economia

Mediální partneři: 

Aktuálně.cz, DeadLineMedia, Faktor S, Hospodářské noviny, MarketingSalesMedia, Neovlivni.cz, Týdeník Echo.

Výsledky TOP OF za rok 2015 si můžete prohlédnout na: http://www.topodpovednafirma.cz/o-soutezi.html

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts