Přihlaste se do prestižní soutěže TOP Odpovědná firma 2024, otevíráme registrace

 

Aliance pro odpovědné a udržitelné podnikání Byznys pro společnost vyhlašuje 21. ročník prestižních ocenění TOP Odpovědná firma 2024. Firmy mohou opět přihlašovat své strategie a projekty, a to od 19. června do 12.září 2024.

Leitmotivem letošního ročníku bude Udržitelnost v Inovacích – zejména s ohledem na klíčový význam inovací v rámci „Zelené dohody pro Evropu“.  V letošním ročníku jsou dvě novinky. Otevíráme novou strategickou kategorii TOP Odpovědná firma v inovacích a tradiční speciální kategorii vyhlašujeme letos jako cenu Byznysu pro společnost 2024 za dlouhodobé úsilí a počiny v rámci společenské odpovědnosti.

Rating TOP Odpovědná firma je komplexním hodnocením přístupu firem k odpovědnému a udržitelnému podnikání a je otevřen všem firmám, které se k němu hlásí a chtějí ho dále rozvíjet. Strategické a projektové kategorie tradičně posuzuje nezávislá odborná porota z řad komerčního sektoru, akademické obce, nevládního a neziskového sektoru, veřejné správy, médií, a významných osobností, které se angažují v oblasti odpovědného a udržitelného podnikání.

Vyhlášené kategorie letošního ročníku

  • STRATEGICKÉ KATEGORIE

Firmy se mohou přihlásit podle počtu svých zaměstnanců do strategické kategorie TOP Odpovědná velká firma či TOP Odpovědná malá firma. Prostřednictvím ratingu tak odborná porota zhodnotí jejich úroveň odpovědného podnikání v oblastech: Strategie, Odpovědné HR, Odpovědný přístup v dodavatelsko-odběratelském řetězci, Životní prostředí a Podpora komunit. Zároveň tradičně vyhlásíme cenu TOP Odpovědná firma v reportingu a nově je zařazena i další strategická kategorie TOP Odpovědná firma v inovacích.

  • PROJEKTOVÉ KATEGORIE

Dále mohou firmy přihlašovat projekty v kategoriích TOP Odpovědná firma v životním prostředí, TOP Odpovědná firma pomáhající okolí a TOP Odpovědná firma v diverzitě.

  • SPECIÁLNÍ KATEGORIE

Pro letošní ročník vyhlašujeme speciální kategorii jako cenu Byznysu pro společnost 2024 za dlouhodobé úsilí a počiny v rámci společenské odpovědnosti.

I letos firmy mohou nominovat osobnosti do kategorie TOP Odpovědný leader v udržitelnosti a TOP Odpovědný leader v diverzitě. Cenu uděluje odborná porota v rámci kategorie TOP Odpovědná velká firma za osobní přínos k rozvoji odpovědného  a udržitelného přístupu k podnikání.

Jak se přihlásit?

Registrace firem a projektů je možná zdarma na našich webových stránkách www.odpovednefirmy.cz od 19.6. do 12. září 2024. 

Harmonogram:

  • 19.6. 2024               Otevření/spuštění registrace přihlášek
  • 12.9. 2024               Ukončení registrace/vyplnění přihlášek
  • 20.9.–5.11. 2024    Hodnocení I. kolo
  • 11.11.–15.11. 2024 Hodnocení II. Kolo
  • 28.11. 2024              Galavečer

Firmy, které se hlásily minulý rok, si mohou načíst data pod svými přihlašovacími údaji z minulého ročníku.


Kontakty:

Pavel Štern: stern@byznysprospolecnost.cz, +420 607 919 028

Kamila Čubanová: cubanova@byznysprospolecnost.cz, +420 724 202 626

Média: Kateřina Eliášováeliasova@byznysprospolecnost.cz, +420 737 213 515

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts