Připojte se k Evropskému summitu SDG 2022 – Společně za inkluzivní Zelenou dohodou

 

Zaregistrujte se nyní zdarma a zajistěte si místo na 21 virtuálních zasedáních, včetně 3 plenárních zasedání na vysoké úrovni a 18 evropských kulatých stolů SDG. Akce se zúčastní více než 100 řečníků na nejvyšších vedoucích pozicích, včetně komisařů EU Nicolase Schmita a Mariyi Gabrielové.

Registrace zdarma 

Ve dnech 10.-12. října 2022 se na Globálním summitu SDG „Společně za inkluzivní zelenou dohodu“sejde více než 100 lídrů v oblasti udržitelnosti z celého světa, aby podpořili a urychlili cestu ke klimatické neutralitě a přijetí inkluzivního přístupu k zelené a digitální transformaci. Mezi potvrzenými řečníky jsou evropští komisaři Nicolas Schmit a Mariya Gabriel, Ilham Kadri, generální ředitelka společnosti Solvay, Francesco Starace, generální ředitel společnosti Enel, Camille Putois, generální ředitelka organizace Business for Inclusive Growth (OECD),a mnoho dalších.

Tento unikátní event bude ve virtuálním prostoru pořádat CSR Europe – Evropská platforma organizací prosazujících udržitelné a odpovědné podnikání. Byznys pro společnost je dlouholetý a aktivní člen CSR Europe a na letošním summitu spolu-organizujeme jeden z kulatých stolů i za účasti reprezentací „našich“ odpovědných firem z ČR.

Zaregistrujte se nyní zdarmaa získejte přístup ke všem 21 zasedáním programu, včetně plenárních zasedání na vysoké úrovni a 18 evropských kulatých stolů k cílům udržitelného rozvoje (SDG), jejichž smyslem je rozvíjet společnou činnost a aktivity směřující k inkluzivní zelené dohodě.

Vrcholem eventu bude představení „Evropského plánu byznysu pro inkluzivní přechod k zelené dohodě a druhé vydání Evropského barometru udržitelného průmyslu na zahajovacím plenárním zasedání 10. října 2022.

Plán vyvinutýCSR Europe People Leaders Hubve spolupráci s BCG – podporuje podniky / firmy ve strategickém směřování, metodikách a nástrojích pro začlenění inkluzivní zelené transformace do jejich poslání, strategie a provozu. Barometr naproti tomu poskytuje údaje o úrovni udržitelnosti a vyspělosti evropských podniků / firem  se zaměřením na společenský rozměr jejich úsilí v oblasti ESG a ukazuje, jakého pokroku bylo dosaženo a kde je třeba podniknout další kroky.

Virtuální platforma Evropského summitu SDG bude spuštěna 26. září. Od tohoto data budou moci registrovaní účastníci začít navazovat kontakty a objevovat obsah dostupný na stránce „CSR Toolbox“ platformy.

Kontakt CSR Europe: Hana Kreso

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts