Sodexo Benefity

 

Sodexo Benefity

V Sodexo se CSR aktivitám věnujeme řadu let. Věříme totiž, že má smysl přemýšlet nejen o zisku, ale také o tom, jaký dopad má naše činnost na celou společnost. Má smysl vracet část úspěchu, kterého dosahujeme, zpět do společnosti.

Tyto myšlenky sdílíme i se svými zaměstnanci a šíříme je i ke svým partnerům. V rámci své mezinárodní strategie realizujeme program Better Tomorrow Plan, který odráží základní firemní hodnoty, filozofii a etické principy, a který udržitelné aktivity systematicky plánuje a sleduje jejich plnění.

Česká pobočka Sodexo Benefity se ve své strategii společenské odpovědnosti již pět let věnuje problematice seniorů. Začali jsme dobrovolnickými aktivitami, ale přemýšleli jsme o programu, který by byl dostupný co nejširší skupině seniorů a zároveň na tuto problematiku upozornil i veřejnost. A tak v roce 2013 vznikl náš vlastní projekt – iniciativa Plníme přání seniorům. Nadchli jsme pro něj nejen partnery z neziskové sféry, kteří nám pomáhají s jeho realizací, ale především naše zaměstnance, kteří se aktivně zapojují a s velkým nasazením iniciativu podporují. Platforma Byznys pro Společnost je pro nás příležitostí, jak si vyměnit své zkušenosti s partnery, kteří se věnují podobným aktivitám, a využít nových poznatků i v našich projektech. Více info o společenské odpovědnosti firmy najdete na našem webu.

Přihlášení člena

informace o členství

Sociální sítě

Newsletter

 
 

Další články

See all posts