Společnost Philip Morris vydala report o udržitelnosti

 

Nadnárodní tabáková společnost s produkty prodávanými ve více než 180 zemích vydala zprávu o udržitelnosti 2021, ve které zhodnotila udržitelný rozvoj, regulaci tabákových výrobků, marketing a komunikaci se spotřebiteli a vliv svého provozu na životní prostředí a na společnost

Navzdory složité době poznamenané pandemiíi v loňském roce firma věnovala velkou pozornost a energii oblasti udržitelného podnikání. Výrobnímu závodu v Kutné Hoře se podařilo získat certifikaci za uhlíkovou neutralitu a odpovědné hospodaření s vodními zdroji. V oblasti produktové udržitelnosti v rámci svých reprezentačních IQOS prodejen společnost umístila speciální sběrné boxy na bezdýmná elektronická zařízení, která dosáhla konce svého životního cyklu. Zákazníci tak mají možnost odložit je do těchto boxů a firma se o vysloužilá zařízení v rámci recyklačního projektu PMI CIRCLE postará.

Firmě se kromě snižování environmentální stopy podařilo podpořit i řadu projektů v komunitách, ve kterých podniká. V roce 2021 se společnost zaměřila na čtyři oblasti pomoci – vzdělávání, péči o pečující, šanci na kvalitní život a enviromentální problematiku. Společnost taktéž pomáhala předcházet nebo zmírňovat následky mimořádných událostí, ať už se jednalo o pandemii onemocnění covid-19, nebo o červnové ničivé tornádo na jihu Moravy.

Zpráva je ke stažení zde (PDF).

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts