Zentiva

 

zentivaZentiva, generická platforma společnosti Sanofi, je třetí největší a rychle rostoucí generickou firmou v Evropě. Její historie sahá až do 15. století a na trhu s generickými přípravky má velmi dobré jméno. Kráčí v čele vývoje moderních, vysoce kvalitních a cenově dostupných léků. V současné době působí na 50 trzích s celkovou populací více než miliardy lidí.

Společenská odpovědnost (CSR) je pro Zentivu přirozenou součástí firemní kultury a snaha pomáhat ostatním je zakódována v naší DNA. Koncepce CSR Zentivy vychází z globální strategie skupiny Sanofi a stojí na čtyřech pilířích: pacienti, etika, lidé a planeta. V jejich rámci organizujeme a realizujeme mnoho projektů, jejichž cílem je udělat z této planety příjemnější místo k žití pro všechny. Jako skutečné lídři našeho oboru neustále hledáme nové cesty nejen v našem podnikání, ale i při realizaci aktivit společenské odpovědnosti.

Vlajkovou lodí firemního CSR jsou unikátní projekty „Oáza“ a „Reflektor“, které byly v letošním roce oceněny druhým místem v kategorii Leader v životním prostředí 2013 v rámci soutěže TOP Odpovědná firma. V rámci projektu „Oáza“ se Zentiva zavázala každoročně snižovat spotřebu vody o pět procent a dosáhnout konečné spotřeby vody pod jeden litr na jedno vyrobené balení léků. Cílem projektu „Reflektor“ je meziročně snižovat spotřebu energií o pět procent na jedno vyrobené balení léků.

Vstupem do platformy BpS potvrzujeme nejen naše odhodlání i nadále CSR ve firmě rozvíjet, ale i spolupracovat s ostatními firmami. Věříme, že naše členství v BpS nám přinese inspiraci pro další práci a že i my budeme pro ostatní členské firmy přínosem a impulsem k novým projektům.

Více na www.zentiva.cz

Přihlášení člena

informace o členství

Sociální sítě

Newsletter

 
 

Další články

See all posts