Ve čtvrtek 25. 8. proběhla v sídle agentury Ipsos schůzka ohledně představení nových vizuálů pro letošní čtvrtý ročník Národní potravinové sbírky. Vedle toho se také probíraly otázky samotné organizace sbírky, zapojení dobrovolníků a možnosti komunikace. Na závěr si účastníci mezi sebou vyměnili praktické zkušenosti z minulých let. Více k samotné sbírce také na www.potravinypomahaji.cz
Představení kampaně partnerům NPS
