Zítra končí veřejné nominace TOP OF

 

TOP Odpovědná firma míří do finále. Veřejnost má na své návrhy na portále ihned.cz poslední dva dny. Úspěšná finálová kola již naznačila, že konkurence více než 100 projektů od téměř 70 firem je letos veliká, a tak stanovení výsledků nebude jednoduché.  

Přátelská atmosféra, věcné dotazy a zájem hodnotitelů dozvědět se víc o jednotlivých projektech. Tak vypadala finálová kola s osobními prezentacemi finalistů v hlavních strategických kategoriích TOP Odpovědná velká a TOP Odpovědná malá firma.

Do letošního ročníku se přihlásila celá řada nadstandardně propracovaných projektů, které mají pozitivní dopad na odpovědné chování nejen dané firmy, ale především zvyšují zájem o udržitelné podnikání v celé společnosti. Mám velkou radost, že právě veřejná diskuze nad těmito tématy přináší další možnou inspiraci, jakým směrem lze v budoucnu v České republice posouvat hranice CSR aktivit,“ říká Pavlína Kalousová, předsedkyně pořádající nevládní platformy Byznys pro společnost.

Do 30. září má veřejnost díky spolupráci s vydavatelstvím Economia jedinečnou příležitost nominovat na portále ihned.cz svého favorita v rámci speciální kategorie TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA – CENA VEŘEJNOSTI VYDAVATELSTVÍ ECONOMIA 2016 a osobnost ve speciální kategorii TOP ODPOVĚDNÝ LEADER 2016.

Všechny další projekty, přihlášené do tematických kategorií TOP OF 2016, již zhodnotila odborná nezávislá komise, složená ze zástupců komerčního i neziskového sektoru, státní správy, expertů a významných osobností, které se aktivně podílejí na rozvoji odpovědného podnikání v ČR. Právě nezávislost poroty zaručuje, že značka TOP Odpovědná firma je garancí objektivního a zároveň prestižního ocenění CSR aktivit v ČR.

Ocenění nejvýznamnějších projektů bude předáno v rámci slavnostního galavečera v pražské La Fabrice 19. 10. 2016.

Ceny TOP Odpovědná firma 2016 podporují:

Partneři:

Plzeňský Prazdroj, ČSOB, GSK, Microsoft Česká republika, Skupina ČEZ, Tetra Pak Česká republika a Tchibo Praha.

Záštita:

Úřad vlády ČR, Poslanecká sněmovna PČR, Senát PČR, ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier, Ministerstvo financí, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Zastoupení Evropské komise v ČR.

Hlavní mediální partner: Economia

Mediální partneři: 

Aktuálně.cz, DeadLineMedia, Faktor S, Hospodářské noviny, MarketingSalesMedia, Neovlivni.cz, Týdeník Echo.

Více k cenám TOP OF 2016 zde.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts