GSK fond pomůže seniorům, hendikepovaným a jejich rodinám

 

GSK fond (Nástupce Nadačního fondu GSK) vyhlašuje grantové řízení pro rok 2018. Fond podpoří organizace, které pomáhají seniorům, hendikepovaným či jejich rodinám, které se o ně starají. Organizace mohou své projekty přihlásit v době od 12. února do 12. března 2018.

Cílem GSK fondu je podporovat projekty, které reflektují celospolečenskou potřebu a mají význam pro konkrétní skupiny lidí, jež nejvíce potřebují pomoc svého okolí, či blízké komunity. Od roku 2009 bylo rozděleno na společensky potřebné projekty více jak 11 milionu korun mezi 86 organizací. Svým zaměřením, dlouhodobostí podpory, transparentností procesu patří společnost GSK mezi CSR leadery v oblasti podpory potřebných a neziskových organizací.

GSK fond spolupracuje při realizaci grantového řízení s platformou Byznys pro společnost, která sdružuje firmy a společnosti, jež uplatňují ve svém podnikání principy trvalé udržitelnosti a společenské odpovědnosti

Veškeré informace ke grantovému řízení –  např. harmonogram, formuláře žádostí a kontakty – najdete na www.gskfond.cz/komupomahame.html.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts