Jen do 31. července máte šanci se zařadit mezi TOP Odpovědné firmy

 

Už jen pár dní můžete upozornit na strategie a projekty, kterými vaše firma zlepšuje pracovní prostředí, svět kolem sebe nebo životy druhých. Předveďte ostatním, jak se odpovědné a udržitelné podnikání projevuje na vaší firemní kultuře. Stačí se zdarma přihlásit do prestižního ocenění TOP Odpovědná firma 2019. Formuláře budou dostupné na www.odpovednefirmy.cz pouze do 31. července!

Registrovat firmu do soutěže můžete ZDE

  • Proč byste se měli přihlásit?
  • Můžete získat nezávislé prestižní ocenění s tradicí: letos se koná už 16. ročník.
  • Oceněné firmy představíme v magazínu E15: Odpovědné Česko 2019.
  • Porovnáte svůj přístup s ostatními účastníky soutěže.
  • Titul TOP Odpovědná firma je udělován všem společnostem, které splní nejméně 75% hranici v celkovém přístupu k odpovědnému a udržitelnému podnikání.

Hodnocení strategických kategorií (TOP Odpovědná velká firma a TOP Odpovědná malá firma) je sestaveno na základě bodového hodnocení v oblastech strategie, odpovědného HR, odpovědného přístupu v dodavatelsko-odběratelském řetězci, životního prostředí a podpory komunit.

Podle výsledného součtu bodů je sestaven konečný rating všech top odpovědných firem, které překonaly nastavenou procentuální hranici úspěšnosti. Porota na základě svého hodnocení udělí speciální cenu za inspirativní přístupy v daném roce. U projektových kategorií vybere porota na základě bodového hodnocení a hlasování tři nejlepší projekty.

Tip: V projektových kategoriích si navíc můžete stáhnout dokumenty ve Wordu, díky kterým přihlásíte více projektů najednou.

Jaké kategorie jsou letos otevřené?

  • Hlavní strategické kategorie: TOP Odpovědná velká firma, TOP Odpovědná malá firma (cena společnosti Plzeňský Prazdroj)
  • Projektové kategorie: TOP Odpovědná firma v diverzitě (cena Skupiny ČEZ), TOP Odpovědná firma pomáhající okolí, TOP Odpovědná firma v životním prostředí, TOP Odpovědná firma v reportingu (cena ING Bank), TOP Odpovědná firma pro ženy (cena Deníku E15 ve spolupráci s Byznysem pro společnost)

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts