Podpoří nová šéfka Evropské komise strategii pro rok 2030?

 

Čekání je u konce. 1. listopadu 2019 bude na dveře Ursuly von der Leyen, Charlese Michela a Davida Marii Sassoliho, nových čelných představitelů Evropské komise, Rady Evropské unie a Evropského parlamentu, klepat více než 200členná skupina generálních ředitelů a ředitelek firem působících na evropském trhu, aby se společně pustili do implementace komplexní strategie Udržitelná Evropa 2030.

K výzvě A New Deal for Europe se dosud připojilo kolem dvou set generálních ředitelů a ředitelek evropských firem. Další přibývají každým dnem s cílem podpořit do budoucna takovou Evropu, která sdílí vizi udržitelnosti. Uvědomují si totiž, že mají-li skutečně efektivně přispět k řešení klimatické krize a respektovat přitom principy inkluze, musejí spojit síly – jak ke změně business modelů, tak urychlení nezbytné transformace.

Slova, která zazněla v polovině července z úst Ursuly von der Leyen, potvrzují, že společná iniciativa má šanci na úspěch – neboť i její ambicí je přispět k tomu, aby Evropa byla místem, kde nikdo nezůstane zapomenut, a kontinentem, který bude do roku 2050 prvním klimaticky neutrálním na světě.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts