Registrace v rámci Give & Gain Day prodloužena do 30. dubna

 

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day se blíží!

Máme skvělou zprávu – prodloužili jsme konečný termín přihlašování firem do 30. dubna 2021.

Situace je stále ještě složitá. Právě proto je pomoc neziskovým organizacím tak důležitá a potřebná. Přes veškerou snahu organizací o splnění a dodržení bezpečnostních podmínek a všech vládních opatření, dobrovolníci stále organizacím chybí.

Proto neváhejte a registrujte své dobrovolníky! Zajistěte jim jeden den, který věnují práci na potřebných místech. Dobrovolníci se dozví nové informace o své lokalitě a komunitě, o fungování neziskové organizace, prohloubí si vztahy se svými kolegy a změní na jeden den pracovní prostředí. Odměnou jim bude dobrý pocit, vděk, ale i nové zkušenosti a prohloubení týmového ducha.

Give & Gain Day se letos uskuteční 11. června 2021.

Zapojte se i vy do 11. ročníku celorepublikového dobrovolnické dne Give & Gain Day 2021. Patronkou dobrovolnictví je Světlana Witowská, která se aktivit Give & Gain dne zúčastní a pomůže tam, kde je potřeba.

JAK SE ZAPOJIT

Bude-li mít vaše společnost zájem zapojit se do Give & Gain Day 2021, či pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat Annu Donovalovou: donovalova@byznysprospolecnost.cz.

Prostřednictvím portálu Zapojimse.cz poskytneme dobrovolníkům možnost výběru z desítek veřejně prospěšných organizací a jimi vypsaných akcí různých zaměření ve všech krajích ČR, kde vaši pomoc a zájem uvítají a ocení! Registrace a přihlášky firem probíhají do 30. dubna 2021.
Pro registraci a následnou fakturaci budeme potřebovat znát vámi objednaný počet dobrovolníků a nejlépe i město, kde se chcete zapojit.

Registrace dobrovolníků budou možné od 3. května 2021 od 10.00 hod.

Neváhejte, zapojte se a pomozte tam, kde je nyní nejvíce potřeba!

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts