Staráte se při práci o rodinného příslušníka? Využijte pomoci zdarma!

 

Starám se a pracuji

BpS – Byznys pro společnost nabízí lidem, kteří se snaží skloubit práci s péčí o své nejbližší, podporu a pomoc v programu Starám se a pracuji.

Velmi si vážíme všech z vás, kdo promluvili o překážkách, na které narážejí při neformální péči o své nejbližší. Jsme proto rádi, že můžeme být u toho, a společně hledat cesty, jak vám vše usnadnit.

Uvědomuje, že často nečekaná situace, kdy se ze dne na den člověk musí začít starat o nemocného manžela, manželku, maminku, tatínka nebo jiného zletilého člena rodiny, může být velmi stresující a náročná.

Poradna, která je součástí projektu „Starám se a pracuji“, poskytuje své služby zcela zdarma a mohou se na ni obrátit všichni, kdo pečují o svou blízkou osobu starší 15 let, tedy o své rodiče, manžela či manželku, tchyni či tchána, případně bratra a sestru apod. Jde i například o situace, kdy je doprovázíte k lékaři, uklízíte jim, vaříte, zařizujete léky a pomáháte s nákupy.

Zájemci se mohou obrátit na zmíněnou mobilní poradnu pro neformálně pečující

  • telefonicky, vždy v pondělí, středu a pátek od 10.00 do 14.00 hodin na číslech: 607 919 028 (Pavel Štern), 724 133 138 (Jana Skalková), 733 356 951 (Pavel Kučera)
  • nebo e-mailem  na poradna@byznysprospolecnost.cz

Jedná se o první kontakt, kdy se následně domluvíte na konkrétních schůzkách a přímé pomoci. Poradna má sice sídlo v Praze (V Tůních 11, Praha 2, 120 00, 2. patro), ale je možné domluvit se i na schůzkách i na jiném místě (třeba v zaměstnání) nebo konzultaci po telefonu.

Mobilní poradna disponuje odborníky, kteří vám poradí s čerpání možných finančních dávek, také celkově s možnými sociálními a zdravotními službami, ale nabízí i právní i psychologickou podporu a finanční poradenství.

Více o projektu ZDE

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts