Zlatá koruna 2024: MONETA znovu obhájila vítězství v ceně veřejnosti, zlaté medaile získala i za produkty pro podnikatele

 

V letošním 22. ročníku soutěže Zlatá koruna obdržela MONETA Money Bank celkem devět medailí. Již po čtvrté obhájila své prvenství v Ceně veřejnosti, a to s aplikací mobilního bankovnictví Smart Banka, která získala 13 114 hlasů. Mimo ni pak získala tři první místa za své produkty určené podnikatelům, a to v kategoriích Podnikatelské úvěry, Podnikatelské účty a Cena podnikatelů.

„Těší nás, že naše digitální platforma Smart Banka, kterou využívá 1,1 milionů registrovaných uživatelů, kteří v ní provedou denně více než 60 tisíc servisních operací, vyhrála v této soutěži právě Cenu veřejnosti, neboť je nezávislá a vyjadřuje názor našich klientů. Nejlepší zákaznická zkušenost je pro nás na prvním místě a chceme jí dosáhnout nejen v digitálních kanálech, ale i na našich pobočkách a v kontaktním centru. Jsme hrdí nejenom na míru digitalizace Monety, ale i na výkon našich bankéřek a bankéřů, neboť i tito lidé si opravdu zaslouží ocenit,“ uvedl Tomáš Spurný, generální ředitel a předseda představenstva MONETA Money Bank.  

V kategorii Cena veřejnosti se mobilní aplikace Smart Banka objevila již po sedmé, zlatou medaili navíc obhájila počtvrté v řadě. Umožňuje pohodlnou a bezpečnou správu financí přes chytrý telefon, zároveň drží i několik prvenství: jako první bankovní aplikace na světě byla dostupná na všech zařízeních od společnosti Apple, v tuzemsku nabídla online sjednání hypotečního úvěru nebo naopak zrušení běžného účtu. Aktuálně obsahuje přes 200 funkcí a lze v ní sjednat online 29 produktů.  

První místo banka získala i v rámci Ceny podnikatelů, a to za spořicí účet pro živnostníky a firmy. Další prvenství si pak odnesla i v kategorii Podnikatelský úvěr za úvěr pro ženy podnikatelky, u něhož lze zažádat o 650 tisíc korun na rozvoj podnikání v podobě investic nebo provozních výdajů, a kde Evropský investiční fond (EIF) poskytuje záruku ve výši 80 %. MONETA si navíc polepšila i v rámci Podnikatelských účtů, kdy z loňského druhého místa postoupila na první, a to s produktem Konto PRO podnikání.

Druhé místo si pak banka odnesla v kategorii Platební karty, a to za své virtuální debetní karty s tematickým designem, který vyobrazuje 14 dominant jednotlivých krajů České republiky. Klientům jsou k dispozici v mobilní aplikaci Smart Bank, a to ihned při založení virtuální karty nebo kdykoliv poté.

Na stupni vítězů se MONETA umístila i v kategorii Účty, a to se svým běžným účtem Tom Plus, u nějž mají jeho držitelé zdarma vedení účtu, debetní kartu i výběry z bankomatů v ČR a zahraničí. Třetí místo si odnáší i v podkategorii Spořicí účty, a to díky spořicímu účtu s garantovanou sazbou 5,3 % p. a. do 1 miliónu korun. Bronzovou medaili si také odnáší v rámci Bankovních úvěrů, a to za možnost sjednání půjčky, konsolidace a kontokorentu plně on-line přes mobilní aplikaci Smart Banka.

Ocenění Zlatá koruna je česká soutěž finančních produktů od většiny poskytovatelů finančních služeb. Hodnocení provádí nezávislí ekonomičtí odborníci, publicisté a zástupci akademické sféry sdružení ve Finanční akademii, která má kolem 350 členů. Vedle odborníků hodnotí finanční produkty v samostatné anketě zástupci široké veřejnosti. Svým provedením je Zlatá Koruna ojedinělá a stala se respektovaným měřítkem kvality finančních produktů na českém trhu.

Zlatá koruna 2024 – Skupina MONETA – hlasování odborné poroty a veřejnosti

Umístění Kategorie Produkt
1. místo Podnikatelské úvěry Úvěr pro začínající podnikatele a ženy podnikatelky se zárukou EIF
3. místo Bankovní úvěry Sjednání PŮJČKY, KONSOLIDACE, KONTOKORENTU plně on-line přes mobilní aplikaci Smart Banka
1. místo Podnikatelské účty Konto PRO podnikání
2. místo Platební karty Virtuální debetní karty s tematickým designem krajů
3. místo On-line aplikace Aplikace MONETA Smart Banka
3. místo Účty Běžný účet Tom Plus
1. místo Cena veřejnosti Aplikace MONETA Smart Bank
1. místo Cena podnikatelů Spořicí účty pro živnostníky a firmy
3. místo podkategorie Spořicí účty Spořicí účet s garantovanou sazbou 5,3 % p. a. do 1 mil. Kč

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts