Poradna pro pečující ve spolupráci s Prahou 7

 

Staráte se a pečujete o dlouhodobě nemocného člena rodiny, maminku, tatínka, manžela, manželku, děti, partnera či partnerku? Chodíte do práce a po práci se staráte o své blízké a snažíte se to vše zvládnout? Potřebujete radu, pomoc, informaci? Potřebujete poradit, podpořit jak zvládnout současnou nelehkou situaci v ČR, když pečujete o své blízké? Nevíte, na koho se obrátit? Na Praze 7 víme, že to může být pro Vás hodně náročné. Rádi bychom Vám v těchto nelehkých časech pomohli. 

Ve spolupráci s poradnou „Starám se a pracuji“ jsme zahájili pravidelné online chaty pro všechny, kdo jste v situaci tzv. neformální péče.  

Již tuto středu 1. 4. 2020 bude od 14 do 17 hodin na Vaše otázky v online chatu odpovídat expertka pro psychologickou podporu Mgr. Hana Boháčková, stačí, když se přihlásíte na  https://staramseapracuji.cz/menu/aktuality a svoje otázky napíšete do nabízené kolonky pro dotazy.  

Současně můžete také nově využít telefonní hot linku +420 602 620 308, kde Vám Mgr. Hana Boháčková poskytne rychlé psychologické poradenství.

V rámci spolupráce Městské části Praha 7 s poradnou „Starám se a pracuji“ budou pro Vás každý týden v online chatu k dispozici experti a expertky poradny a budou Vám poskytovat podporu a poradenství v oblasti sociálních a zdravotních témat a služeb, odbornou psychologickou podporu, právní podporu anebo finanční poradenství pro předcházení a řešení rizik zadluženosti. S poradnou „Starám se a pracuji“ lze navázat i dlouhodobější spolupráci, veškeré služby poradny jsou bezplatné.  

Dotazy lze do poradny „Starám se a pracuji“ posílat kdykoliv i off line přes stejný „formulář“ na https://staramseapracuji.cz/menu/aktuality

V pondělí 30. 3. 2020 od 14 do 17 hodin na Vaše otázky v on line chatu odpovídaly Mgr. Šárka Homfray, právní expertka poradny a Mgr. Marie Havrlíková, expertka poradny pro sociální a zdravotní oblasti.

 
 

Další články

See all posts