#zustavamdoma #chranimtebe

 

Aktuální situace ohledně šíření viru COVID-19 není ani v České republice nikterak pozitivní. Lavina často i protichůdných informací nás bičuje ze všech stran. Firmy, ale hlavně jejich zaměstnanci zažívají velký psychický tlak. 

My v BpS reagujeme na aktuální dění, jak nejlépe umíme – zodpovědně zůstáváme doma – pracujeme z domova a maximálně využíváme vzdálené komunikační prostředky, které 21. století nabízí. Pokud je potřeba pomoci seniorům, sousedům, komukoliv, kdo pomoc potřebuje, jsme k dispozici, ale ZODPOVEDNĚ dodržujeme tři základní pravidla:

  1. nosíme roušku #chranimtebe;
  2. minimalizujeme osobní kontakt (tašky s nákupem si předáváme položením před dveře, komunikujeme ze vzdálenosti alespoň 2 metry)
    #zustavamdoma;
  3. a maximálně dodržujeme hygienu. 

Samozřejmě nepřestáváme pracovat na akcích pro vás! Jen je nyní nenabízíme tak aktivně, jak jste u nás zvyklí. Aktualizovaný seznam workshopů a eventů, který reaguje na současnou situaci si můžete stáhnout ZDE

Myslíme si, že je nyní nesmírně důležité pokusit se převést dobrovolnictví všeho druhu do praxe! Chcete-li a můžete-li pomoci, inspirujte se našim Facebookem nebo portálem Zapojímse.cz

Budeme taktéž vděční za sdílení vašich aktivit. Jakékoliv, byť na první pohled drobné nápady, tipy a zkušenosti, mohou spustit lavinu velkého dobra. 

Všichni tento výjimečný stav společně zvládneme. Je jen na nás, na naší zodpovědnosti, úctě k sobě, k okolí a k životu, jak dlouho celá situace potrvá a za jak dlouho se budeme moci vrátit k normálnímu fungování. Všem našim členům, i nečlenům, držíme palce, ať situaci zvládnou co nejdříve, nejlépe a hlavně ve zdraví! 

Za Byznys pro společnost, Chartu diverzity a Dobrovolnický tým děkujeme za jakoukoliv podporu a pomoc v době, kdy se obyčejní lidé svou starostlivostí, ochotou a zájmem o druhé stávají skutečnými hrdiny!

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts