Pride Business Forum 11. 8. 2016

 

Již tento čtvrtek se do Prahy sjedou špičky LGBT diverzity. Mezi nimi John Amaechi, Evan Davis a mnozí další. Pro HR manažery jsou připraveny i praktické workshopy.

Pride Business Forum je každoroční konference, která se koná během festivalu Prague Pride. Jejím cílem je pomoci firmám vytvářet více inkluzivní prostředí pro LGBT zaměstnance, dodavatele a zákazníky. Fórum přináší manažerům a byznys profesionálům ojedinělou příležitost ke sdílení zkušeností v otázkách diverzity ve firemním prostředí. Byznys pro společnost je v rámci Charty diverzity partnerem této konference.

Konference každoročně přiváží do Prahy přední odborníky na oblast diverzity a LGBT na pracovišti. V letošním roce například Johna Amaechiho, držitele Řádu britského impéria (OBE). John Amaechi je psycholog a manažerský kouč a je autorem bestsellerů, které vycházejí v nakladatelství New York Times. John byl prvním britským sportovcem, který si vybudoval kariéru v NBA a prvním hráčem, jehož dres byl oficiálně vyvěšen v americké basketbalové síni slávy. Patří také k nevelkému počtu profesionálních sportovců, kteří veřejně přiznali svoji homosexuální orientaci.

Na konferenci budete mít také možnost potkat známého ekonomického moderátora BBC Evana Davise, který působí od září 2014 jako moderátor pořadu stanice BBC2 Newsnight. Je dobře znám jako moderátor pořadu Today rozhlasové stanice BBC Radio 4 a reality show BBC2 Dragons Den (Dračí doupě) z podnikatelského prostředí.

Své zkušenosti se zaváděním budou také sdílet přední evropští manažeři velkých firem jako Sander van ‘t Noordende
CEO Accenture Products Operating Group nebo Carl Clarke
Head of Organisation Effectiveness z Vodafonu z Londýna, ale i čeští zástupci firem, jako IBM.

Na konferenci také proběhne workshop, který připravil Byznys pro společnost pro HR profesionály na téma zavádění diverzity a benefitů pro LGBT zaměstnance. Zde se o své zkušenosti podělí například Česká spořitelna, Vodafone a právní analýzu situace ukáže zástupce Allen & Overy LLP.

Registrovat zdarma se můžete na http://pridebusinessforum2016.workplacepride.org/registration/

 

 

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts