Poradna pro neformálně pečující „Starám se a pracuji“ nabízí novinku

 
Každý čtvrtek vás nově na chatu projektu „Starám se a pracuji“ přivítají expertky a experti mobilní poradny, kteří budou on-line odpovídat na vaše otázky. Už tento čtvrtek 12. září 2019 budete mít možnost zeptat se odborníka na rizika, prevenci a řešení zadluženosti Ing. Radka Hábla.
Expertky a experti z mobilní porady „Starám se a pracuji“ jsou od nynějška k zastižení on-line. Nové chaty probíhají pravidelně každý čtvrtek od 15 do 17 hodin a jsou dostupné na stránkách www.staramseapracuji.cz v záložce Poradna / Chat s odborníky. V rámci nabídky bezplatné podpory mobilní poradny se budou postupně řešit témata z oblasti neformální péče, tedy otázky týkající se sociálních a zdravotních služeb, psychologické podpory, právní podpory nebo finančního poradenství pro předcházení rizik zadluženosti. Stačí svůj dotaz vepsat do jednoduchého formuláře. 
Tento čtvrtek 12. září od 15 hodin do 17 hodin bude na chatu pomáhat, radit a odpovídat Radek Hábl. Trápí-li vás dluhy nebo se zadlužení bojíte, náš odborník vám pomůže najít správnou cestu. V mobilní poradně poskytuje podporu a poradenství v oblasti rizik, prevence a řešení zadluženosti. S projektem spolupracuje od března 2019. Dlouhodobě působil v korporátním sektoru, poté v neziskovém sektoru a veřejném sektoru, spolupracuje s Úřadem vlády. Stál u zrodu projektu Mapa exekucí. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme. www.staramseapracuji.cz

Přihlášení člena

informace o členství

Sociální sítě

Newsletter

 
 

Další články

See all posts