Řešíte zaměstnávání osob se sluchovým postižením?

 

Rádi byste nabídli zaměstnání uchazeči, který má sluchový handicap, ale obáváte se, že s ním nebudete moci plnohodnotně komunikovat? Společnost Transkript online uvádí na pracovní trh snadno dostupný nástroj, s jehož pomocí komunikační bariéry jednoduše překonáte.

Prostřednictvím mobilní aplikace eScribeDroid se „teď a tady“ spojíte s profesionálním rychlopísařem (více než 500 úhozů za minutu), který Vašemu zaměstnanci přepíše doslovně a v reálném čase vše, co říkáte.

Když spolu budete chtít komunikovat méně formálně, můžete si v aplikaci spustit službu přepisu řeči pomocí automatu. Aplikace zároveň umožňuje neslyšícímu uživateli uskutečňovat telefonické hovory na jakékoli číslo v ČR s podporou online přepisu.

Plánujete-li uzavřít pracovní poměr s osobou se sluchovým handicapem, můžete pro ni vytvořit nové pracovní místo. Na toto místo je možné získat příspěvek od Úřadu práce ČR, který Vám umožní například pořídit si aplikaci eScribeDroid se službami online simultánního přepisu řeči jako tzv. kompenzační pomůcku pro podporu komunikace s nově přijímaným zaměstnancem.

Společnost Transkript online, tvůrce, provozovatel a dodavatel této podpůrné komunikační pomůcky, nabízí zaměstnavatelům pomoc při zpracování žádosti o příspěvek a při související komunikaci s Úřadem práce.

Samozřejmostí je následné seznámení se specifiky a základními zásadami efektivní komunikace s touto skupinou zaměstnanců, zaškolení v práci s mobilní aplikací a průběžná technická podpora.

V případě zájmu o více informací navštivte naše webové stránky www.transkript.cz nebo nás kontaktujte na emailu josef.sekac@transkript.cz

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts