Konference Matky a otcové vítáni se uskuteční v náhradním termínu

 

Děkujeme vám za Váš zájem o účast na tradiční konferenci „Charta diverzity – Matky a otcové vítáni“, která se měla uskutečnit dne 12. března 2020.

V souvislosti s aktuálně přijímanými preventivními opatřeními proti nákaze koronavirem Vám bohužel musíme oznámit, že v termínu 12. 3. 2020 se konference neuskuteční. 

Přikládáme rovněž vyjádření jednoho z hlavních partnerů konference, v jehož prostorách se měla konference konat, České spořitelny:  

 „V souvislosti s rizikem rozšíření nákazy koronavirem se Česká spořitelna rozhodla přijmout celou řadu preventivních opatření, zaměřených na ochranu našich zaměstnanců, obchodních partnerů a klientů. Jedním z těchto opatření je dočasné pozastavení organizace akcí a eventů, určených pro velký počet zaměstnanců, partnerů nebo klientů. Z tohoto důvodu jsme spolu s našimi partnery z Byznysu pro společnost dospěli k rozhodnutí letošní ročník konference Matky a otcové vítáni konferenci v termínu 12. 3. neuskutečnit, ale realizovat v náhradním termínu – v červnu 2020. Připravený program, na který se již přihlásilo více než 90 účastníků, tak po vzájemné dohodě pouze posouváme v čase. Děkujeme za pochopení“.

Konference se tedy po domluvě s Českou spořitelnou uskuteční v náhradním termínu 11. 6. 2020.

Moc děkujeme České spořitelně za její vstřícný a proaktivní přístup v této složité situaci. 

Děkujeme Vám všem za pochopení nastalé situace. Budeme se s Vámi těšit na setkání v červnovém termínu konference a stejně tak se těšíme na další spolupráci u dalších akcí a aktivit Byznysu pro společnost.

K plánovým tématům konference Matky a otcové vítáni s Vámi budeme i nadále průběžně komunikovat a zasílat aktuální informace. 

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts