Na palubu, napnout plachty! Firemní dobrovolníci pomáhali s přípravou pirátského tábora

 

Poslední prázdninový týden se v Centru podpůrné péče Thomayerovy nemocnice Léčivka vylodili piráti! Probíhal zde příměstský tábor pro děti zaměstnanců, a ten bylo třeba důkladně nachystat: hlavně ty správné rekvizity, aby se děti cítily jako na pirátské výpravě.

Příprav se chopili firemní dobrovolníci z České podnikatelské pojišťovny – malovali kulisy, vyzdobili hernu, připravili materiál na tvoření, lodní deník a taky si vzali za svůj nejdůležitější úkol – připravit závěrečné truhly s pokladem.

Každý rok chodíme do ZOO pomáhat zvířatům. Druhý den jsme chtěli věnovat dětem a toto byla zajímavá nabídka,“ prozradila Anna Koehlerová z České podnikatelské pojišťovny, proč si její firma vybrala právě Centrum podpůrné péče Thomayerovy nemocnice Léčivka. „Je příjemné dostat se z kanceláře, a zkusit jinou činnost, a navíc tím pomoci druhým. Přináší to cennou zkušenost z jiného odvětví nebo oboru, ta je vždy přínosná pro rozhled a nová poznání. Moc jsme si den v Centru podpůrné péče užili,“ doplnila Anna Koehlerová

U nás v Byznys pro společnost jsme vždy rádi, když se firmy účastní prostřednictvím portálu Zapojím se dobrovolnických programů. Pomáhají místním komunitám a neziskovým organizacím s věcmi a činnostmi, na které mnohdy sami nestačí.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts