Plzeňský Prazdroj: Zpráva o udržitelnosti 2021

 

Zprávu o udržitelnosti vydává Plzeňský Prazdroj každoročně již od roku 2006. Cílem je podělit se o zkušenosti a ukázat, jak se firmě daří naplňovat nastavené cíle, ale v první řadě usiluje o maximální transparentnost.

Již téměř dvě století rozvíjí Plzeňský Prazdroj pivovarnickou tradici a vaří skvělé pivo z poctivých přírodních surovin s velkým důrazem na přírodu i místní komunity. Do roku 2030 si firma vytyčila cíl, že budou její pivovary uhlíkově neutrální, bude využívat výhradně obnovitelné zdroje energie, všechny obaly budou plně cirkulární a žádný odpad z provozů neskončí na skládce.

V letošním roce si firma odnesla titul TOP Odpovědná velká firma – Trendsetter. Toto ocenění je udělováno firmě, která se umístila nad 90 % celkového ratingu, a která zároveň nastavuje trendy pro firmy na trhu práce, v byznysu, je inovativní a aktivní v rozvoji a propagaci udržitelnosti. Plzeňský Prazdroj byl také jednou z firem, které si odnesly ocenění TOP Odpovědná velká firma – Leaders. Firma si odnesla i cenu TOP Odpovědná firma v reportingu.

Zpráva o udržitelnosti je k dispozici zde

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts