Začal Evropský měsíc diverzity – připojte se, inspirujte se a sdílejte vaši dobrou praxi

 
Evropský měsíc diverzity

V květnu každoročně po celé Evropě oslavujeme diverzitu a inkluzi. Evropský měsíc diverzity nabízí všem firmám a organizacím možnost přispět k vytváření prostředí, které je přátelské, otevřené a inspirativní pro všechny zaměstnance a zaměstnankyně. Zapojte se a sdílejte svoji osvědčenou praxi, získávejte nové nápady a inspiraci od ostatních organizací.

Zapojení do oslav měsíce diverzity posiluje firemní kulturu a hodnoty, které přispívají k vytváření inkluzivního pracovního prostředí. U nás v Byznys pro společnosti pro vás v rámci Evropského měsíce diverzity připravujeme čtyři akce – ta poslední, která se uskuteční 7. června, bude vyvrcholením oslav celého Evropského měsíce diverzity a oslava Charty diverzity, která slaví v ČR deset let od jejího založení.  

  • V rámci naší nové platformy „Future is Female“ se už 14. května se setkáme v sídle společnosti Dentsu na akci s názvem Ženy v médiích. Budeme diskutovat o tom, jaká je situace žen pracujících v mediálních domech v ČR, na jakých pozicích pracují a jak se jim daří sladit práci, mnohdy velmi časově náročnou, s péčí o rodinu.

Vše o akci, jejích hostech a programu najdete zde:

https://diverzita.cz/cs/akce-detail/zeny-v-mediich-kulaty-stul-v-ramci-platformy-future-is-female

  • 21. května se „potkáme“ online na webináři Multikulturní diverzita ve firmách. Představíme téma multikulturní diverzity, jako aktuální téma ve firmách, ale i v celé společnosti. Garantem workshopu je společnost Tietoevry.

Vše o akci, jejích hostech a programu najdete zde:

https://diverzita.cz/cs/akce-detail/multikulturni-diverzita-ve-firmach

  • 28. května zamíříme do Brna, kde ve spolupráci se společností Atlas Copco Services pořádáme networking Podpora mladých talentů – investice do naší budoucnosti. Tématem setkání bude práce s mladými talenty a jejich podpora.

Vše o akci, jejích hostech a programu najdete zde:

https://diverzita.cz/cs/akce-detail/podpora-mladych-talentu-investice-do-nasi-budoucnosti

  • 7. června se potkáme v Poslanecké sněmovně na slavnostním setkání „Evropský den diverzity“. Je to unikátní šance potkat se významnými osobnostmi, příznivci a podporovateli diverzity v Česku, diskutovat a vzájemně se inspirovat.

Vše o akci, jejích hostech a programu najdete zde:

https://diverzita.cz/cs/akce-detail/konference-evropsky-den-diverzity-2024

JAK SE DO EVROPSKÉHO MĚSÍCE DIVERZITY MŮŽETE ZAPOJIT?

ZDE najdete všechny možnosti  https://diverzita.cz/cs/akce-detail/evropsky-mesic-diverzity-2023

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts