První akce roku 2024 v BPS: Potkali jsme se s našimi členy a signatáři Charty diverzity

 

Moc děkujeme za včerejší neformální setkání signatářů Charty diverzity a členů Byznys pro společnost Loni jsme obnovili tradici novoročních neformálních setkání s firmami, a ve čtvrtek vpodvečer jsme se sešli v tentokrát Návštěvnickém centru ve Staropramenu.

A děkujeme rovněž našemu členu Pivovary Staropramen a Alena Váchová za poskytnutí krásných prostor a za spolupráci na akci.

Bylo to setkání velmi příjemné, přítomní hosté se dozvěděli to nejdůležitější, co nás společně v novém roce čeká. Představili jsme krátce nejdůležitější plány a aktivity v letošním roce, který bude celý ve znamení „Diverzity, Udržitelnosti a Inovací“.

Systém pro podávaní přihlášek a projektů do prestižního ratingu TOP Odpovědná firma 2024 se otevře začátkem května a uzavře se až 10. září 2024. Galavečer TOP Odpovědná firma bude 28. 11. 2024.

Letos oslavíme několik důležitých výročí, 20. výročí spuštění celostátní programu Firemního dobrovolnictví – Zapojímse.CZ. Tradiční „Národní den Firemního dobrovolnictví“ Give & Gain Day (14. 6. 2024) si letos opravdu nenechte ujít! Bude to stát za to!

Dalším zásadním výročním je 20. výročí vstupu České republiky do Evropské Unie, které navíc časově spadá do květnového Evropského měsíce diverzity, a ještě k tomu letos oslavíme také 10. výročí uvedení a spuštění Charty diverzity v České republice. A Evropský den diverzity, kterému už poskytla záštitu předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová bude intenzivně věnován právě 10. letům Charty diverzity v České republice. Nesmíte u toho zejména signatáři a členové chybět. Bude to pro Vás a o Vás! Nezapomněli jsme ani na důležitost neformální kontaktů a networkigu a nový networkingový formát pro členy a signatáře BPS Café je tu opravdu pro Vás! Chcete-li si uspořádat BPS Café, neváhejte se na nás obrátit, a začínáme už příští týden v Mladé Boleslavi společně se ŠKODA AUTO k důležitým tématům Age managementu, věkové diverzity a mezigeneračního dialogu. Jste srdečně zváni!

Nabídneme i tradiční stálice našeho programu a best practice odpovědných firem – konferenci Matky a otcové vítáni 2024, na téma – zkracování rodičovské dovolené a inspirací bude Švédsko! Poběží dál nové programy Odpovědné a inovativní Česko a stejně tak Dialog odpovědného byznysu s veřejnou správou.

Těšíme se na naši spolupráci s odpovědnými firmami, které pomáhají měnit svět k lepšímu a také se všemi dalšími zaměstnavateli, i ze státní sféry a dalšími institucemi.

Podívejte seve fotogalerii, jak včerejší atmosféru na setkání zachytil fotograf Filip Jandourek: https://byznysprospolecnost.cz/gallery-view/novorocni-setkani-signataru-charty-diverzity-a-clenu-byznys-pro-spolecnost/

https://diverzita.cz/cs/akce/vse/0 ZDE najdete veškeré informace o nadcházejících akcích pro rok 2024:

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts