TOP Odpovědným leaderem v diverzitě se v roce 2023 stal Petr Dvořák z Vodafone

 

Odpovědným lídrem v diverzitě se stal generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic a.s. Petr Dvořák. Ten se letos v září 2023 přesunul do centrály v Londýně a stal se generálním ředitelem pro partnerské trhy. Společnost Vodafone, kterou vede, uspěla i v dalších kategoriích – je jedním ze čtrnácti Leaders TOP Odpovědná velká firma pro rok 2023, a také Odpovědnou firmou v reportingu.

Za projekt „Podpora trans kolegů a kolegyň a zároveň zákazníků a zákaznic“ společnost získala třetí místo v kategorii TOP Odpovědná firma v diverzitě.

„Jsem na našeho pana ředitele opravdu pyšná, cenu si opravdu zasloužil. Nejen za to, jak se před několika lety postavil za naši vánoční kampaň, kdy jsme tehdy dostali na sociálních sítích tolik hejtů za to, že nebyla úplně podle představ některých lidí… A taky a to, že se otevřeně staví za boj proti domácímu násilí, a za mnoho dalšího“, řekla na slavnostním galavečeru viceprezidentka pro lidské zdroje společnosti Vodafone Magdalena Wavle.

Podívejte se na vítězný okamžik Petra Dvořáka, jak je zachytily kamery na slavnostním galavečeru TOP Odpovědná firma 2023. Cenu za něj převzala viceprezidentka pro lidské zdroje společnosti Vodafone Magdalena Wavle. Letos se konal jubilejní dvacátý ročník. Porota vybírala z celkového počtu 66 firem, které se do soutěže přihlásily.

Přečtete si více o udržitelnosti ve Vodafone: https://www.vodafone.cz/udrzitelne-podnikani/

Vše o TOP Odpovědná firma 2023 naleznete ZDE: https://www.odpovednefirmy.cz/cena-top/top-of/468/jubilejni-20-rocnik-top-odpovedna-firma-2023-ocenil-nejvice-odpovedne-firmy.html?pg=

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts