Elektromobilita a spravedlivá zelená transformace

 

Byznys pro společnost Vás zve na další unikátní setkání v rámci kulatého stolu pod názvem: „Elektromobilita a spravedlivá zelená transformace“

Kulatý stůl se uskuteční dne 18. 10. 2023 v čase od 9:00 do 12:00 přímo v sídle společnosti Hyundai, Průmyslová zóna Nošovice, Hyundai 700/1, Nižní Lhoty.

Akci organizuje Byznys pro společnost ve spolupráci se společností Hyundai Motor Manufacturing Czech v rámci série otevřených debat odpovědného byznysu se stakeholdery udržitelnosti a veřejnou správou pod názvem: „Odpovědné a inovativní Česko“.

Jak se elektromobilita rozvíjí v ČR ve srovnání s jinými zeměmi EU? Jaké jsou aktuální praxe, plány a zkušenosti automobilového průmyslu v kontextu Průmyslu 4.0 a 5.0? Jaké příležitosti, ale i rizika, může mít postupné rozšiřování elektromobility v ČR?

 Jak se na to odpovědné firmy z „automotive“ připravují? Mění se také tzv. car fleet firem v ČR, které jsou právě největšími zákazníky prodeje nových automobilů? Jak společnost Hyundai spolupracuje s obcemi, městy v Moravsko-slezském kraji aneb „Společně pro elektromobilitu“. Jaké jsou časové plány elektrifikace vozových parků a uhlíkové neutrality společnosti Hyundai? Jak by měl probíhat dialog mezi veřejnou správou, samosprávou a odpovědným byznysem v kontextu elektromobility, jako zásadní inovace automobilového průmyslu?

Program kulatého stolu:

Úvodní blok kulatého stolu přinese vystoupení top managementu společnosti Hyundai, kteří představí své zkušenosti, praxi, cíle a plány s rozvojem elektromobility v rámci společnosti Hyundai v ČR včetně kontextu elektromobility a „Zelené dohody pro Evropu“.

Druhý blok nabídne společnou diskuzi odpovědných firem, zástupců a zástupkyň veřejné správy, místní samosprávy a dalších zajímavých osobností z celé této komplexní odborné oblasti. Budeme debatovat také o směřování automobilového průmyslu včetně role a potenciálu elektromobility. Jak další vývoj ovlivní celé odvětví automobilismu v ČR? Jaký je potenciál pro využití elektromobility v ČR? Jak by měly být podporovány a motivovány firmy, municipality či samotní občané v kontextu rozvoje elektromobility? Jak mohou pomoci odpovědné firmy a jak rozvíjet otevřenou a inspirativní debatu o elektromobilitě zejména s veřejnou správou? Jaké další inovativní technologie mohou sehrát zásadní a důležitou roli ve změnách v automobilovém průmyslu?

V programu kulatého stolu také vystoupí nebo jsou pozváni:

  • Martin Saitz – generální ředitel Hyundai Motor Czech
  • Marek Trešl – marketingový ředitel Hyundai Motor Czech
  • Věra Palkovská – primátorka Města Třince
  • Jan Rafaj – prezident Svazu průmyslu a dopravy a generální ředitel společnosti Heimstaden Czech
  • Monika Ladmanová – vedoucí Zastoupení Evropské komise v ČR
  • Petr Michník – vedoucí subdivize Administrativy Hyundai Motor Manufacturing Czech
  • Jan Bezděkovský – Pověřenec Ministra dopravy pro čistou mobilitu

Pozvány jsou další zajímavé osobnosti z řad byznysu, veřejné správy a samosprávy a dalších relevantních institucí.

Diskutovat u kulatého stolu budou zástupci a zástupkyně odpovědných firem, státní a veřejné správy, profesních svazů či akademické obce.

Součástí programu bude také unikátní prohlídka závodu Hyundai a možnost vyzkoušet si jízdu v elektromobilu.

Akce je otevřená všem zájemcům nejen z řad členských firem, bude prezenční a jednacím jazykem je čeština.

Moderuje: Kateřina Eliášová, novinářka a publicistka

Ředitelka komunikace – Byznys pro společnost

Předpokládaný počet účastníků prezenčně: 30–40 míst

Těšíme se na Vaši účast a spolupráci s Vámi.

Kontakt:

Pavel Štern
+420 607 919 028
stern@byznysprospolecnost.cz

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts