Skanska, a. s.

 

Společenská odpovědnost – skupina Skanska v ČR a SR

Corporate Social Responsibility nechápeme jen jako módní zkratku ve výroční zprávě, ale jako souhrn činností, které považujeme za samozřejmé.

V České republice jsme členem platformy Byznys pro společnost, fóra odpovědných firem při Fóru dárců a dále jsme členem sdružení Business Leaders Forum, které prosazuje principy společensky odpovědného podnikání, a to i ve Slovenské republice.

Nezapomínáme ani na charitativní projekty a pomoc lidem v nouzi – v České republice aktivně spolupracujeme s Výborem dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a Kontem bariéry. Na Slovensku pak s neziskovou organizací Dobrý Anjel (pomoc lidem v nouzi).

V roce 2009 jsme poprvé podpořili také benefiční projekt Emil – hry handicapovaných talentů. K našim již dlouhodobým aktivitám patři partnerství s Kavárnou Potmě, která je součástí unikátního projektu Světluška zaměřeného na pomoc dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením.

Významnou částí naší strategie je i podpora kulturních projektů – dlouhodobě například spolupracujeme s Národním muzeem. Kromě toho jsme partnerem významných kulturních akcí, jako jsou multikulturní festival Brno – město uprostřed Evropy, festival duchovní hudby Olomouc či Kulturní léto a Hradní slavnosti v Bratislavě.

V rámci společenské odpovědnosti se snažíme soustředit především na podporu dlouhodobějších projektů, které jsou zaměřeny na oblast bezpečnosti, vzdělávaní, ekologie a charity.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts