V rámci Engage Days 2016 pomáhalo 1500 firemních dobrovolníků

 

Říjen, letošní měsíc firemního dobrovolnictví, který organizovala platforma Byznys pro společnost v rámci mezinárodního programu Engage Days 2016, je úspěšně uzavřen. Jeho průběh prokázal, že zaměstnanci mají pozitivní přístup k CSR aktivitám „svých firem“ a rádi se do nich také zapojují. Důkazem je 1500 firemních dobrovolníků, kteří navštívili bezmála 200 dobrovolnických akcí a desítky veřejně prospěšných organizací zapojených do letošního programu Engage.

Z uskutečněných dobrovolnických akcí jen namátkou vybíráme:

Sklizeň hroznů v Botanické zahradě Praha, vyčištění historických odvodňovacích systémů cest vedoucích ze Šáreckého údolí na Babu a do Lysolaj, pomoc při obnově nejstarší české horské chaty v Beskydech, údržbu a podzimní úklid Prokopského a Dalejského údolí, postupnou rekonstrukci historické kulturní památky budovy Staré školy ve Vraném nad Vltavou či vývoz suti a výmalbu v parostrojním pivovaru Lobeč.

Více se dočtete na www.zapojimse.cz

Kompletní fotogalerii letošních Engage Days můžete vidět zde.

Program Engage celosvětově zastřešuje britská organizace Business in the Community a v České republice ho zajišťuje platforma Byznys pro společnost prostřednictvím portálu Zapojímse.cz.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts