Nenechte si ujít listopadové Fórum o udržitelném podnikání UP! 2016

 

Současné zahraniční i domácí trendy v odpovědném podnikání, včetně konkrétních příkladů z řad velkých i menších firem, panelové diskuse i praktické workshopy, to vše přinese „Mezinárodní fórum udržitelného podnikání“ – UP!“, které společně 9. listopadu 2016 pořádají platforma Byznys pro společnost a mediální dům Economia.

Fórum je příležitostí pro CSR, HR a další profesionály seznámit se s aktuálními trendy v oblasti společenské odpovědnosti firem (CSR). Mezi tématy, která se budou diskutovat na panelech, najdeme modely CSR od paralelních CSR projektů a nadšenectví až k profesionální CSR strategii, včetně doporučení, jak vše integrovat do řízení firem či jak pracovat s tématem odpovědnosti vůči zaměstnancům. Odpovědné podnikání je také provázáno s oblastí HR, diverzity a inkluze, což zejména v současné situaci na trhu práce hraje významnou roli. Program Fóra se dotkne i udržitelného podnikání či cirkulární ekonomiky.

V rámci programu mimo jiné vystoupí: Bernedine Bos ze CSR Netherlands, Hannah Shanks – Business in the Community UK, expertka na CSR a firemní dobrovolnictví, Salim Murad – přední odborník na diverzitu z New York University Prague, Michaela Chaloupková – členka představenstva Skupiny ČEZ a Petr Kovařík – generální ředitel Staropramenu představí roli a význam leadershipu v rozvoji CSR. V úvodu fóra vystoupí ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier a dále zkušení experti z firemního prostředí jako například:  Microsoft, ČSOB, KPMG, Kooperativa pojišťovna, Cocoon, Bamboolik, Hospodářské noviny, Mondelez,  IBM a další.

Praktický a interaktivní charakter Fóra budou tvořit moderované panelové diskuse a dva workshopy, které jsou zadarmo. První z nich bude zaměřený na hledání identity odpovědnosti. Zodpoví otázky: Jak komunikovat odpovědnost, jak postavit značku na CSR a jak CSR a odpovědná témata „dostat do hlav novinářů“? Mezi odborníky vystoupí zástupci Hospodářských novin, ČSOB, Nadace pojišťovny Kooperativa a Cocoon Group Branding.

Druhý workshop představí zkušenosti a dobrou praxi firemního dobrovolnictví včetně propojení se strategii CSR, rovněž přiblíží aktuální trendy dobrovolnictví u nás i v zahraničí. Prezentovat bude zahraniční host Hannah Shanks, BITC (Business in the Community UK), která představí aktuální zkušenosti a trendy v mezinárodním kontextu. Navážou na ni domácí zástupci z firem IBM a Mondelez. Na místě je zajištěno simultánní tlumočení.

Vstupné na mezinárodní konferenci UP! 2016 je 950 Kč, na oba workshopy je vstup volný. Pro členy BPS je připravena sleva 30 %.

Generální partner UP! 2016 je Skupina ČEZ, partneři Microsoft, Staropramen, ČSOB, Nizozemská ambasáda v Praze.

Konference je pod záštitou předsedy vlády Bohuslava Sobotky, místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka, ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřího Dienstbiera a ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka.

Registrace na konferenci zde.

V případě dotazů či žádosti o další informace se můžete obrátit na email: event@byznysprospolecnost.cz; nebo přímo na asistentku produkce Ivu Macháčkovou, tel: +(420) 728 430 220.

 

 

 

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts