Diverzita a inkluze

 

Diverzita a inkluze pro handicapované na trhu práce – úspěšná praxe!! Informace pro naše členy, signatářské firmy Charty diverzity a samozřejmě pro další zájemce z řad zaměstnavatelů.

V úterý 8. 9. od 14 do 16 hodin organizace Inclusion Europe pořádá online event na téma KLAPjob: Supporting employment and inclusion of people with disabilities in the labour market;

Jedná se o mimořádnou příležitost seznámit se s velmi úspěšnou praxí dánského programu Klap job, který je součástí dánského systému Flexicurity. Zkušenosti dánského systému a praxe mohou být praktickým návodem a inspirací, jak lze podporovat a začleňovat lidi s kognitivními handicapy na otevřeném trhu práce i v České republice.

Pokud byste se chtěli online eventu zúčastnit, stačí se přihlásit na tento odkaz https://www.inclusion-europe.eu/my-talents-for-diversity/#1598433306619-72be0600-bb1e

Na stránce najdete rubriku registration, kam se přihlásíte => vyplníte své jméno a email, na který vám přijde odkaz k přihlášení. Event probíhá na platformě MS Teams.

Těšíme se na společné sdílení zkušeností.

Váš Byznys pro společnost.

Sociální sítě

Newsletter

Jsme členem:

 
 

Další články

See all posts